15.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 27, 2020
Abola.gr
Γ' ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές στα ματς της Κυριακής (12/3) σε Β’ και Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

Τα ματς της Κυριακής (12/3) σε Β’ και Γ’ ΕΠΣΑΝΑ, θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

Β Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 12/03/17 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)
 
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 12/03/17 15:30 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
7. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αναβύσσου Κυριακή 12/03/17 15:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
 
8. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 12/03/17 15:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
9. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αφιδνών Κυριακή 12/03/17 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
10. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κουβαρά Κυριακή 12/03/17 15:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
11. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 12/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Νέων Παλατίων Κυριακή 12/03/17 15:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
Γ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 12/03/17 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
14. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Καλάμου Κυριακή 12/03/17 15:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
15. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Δροσιάς Κυριακή 12/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
16. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αυλώνα Κυριακή 12/03/17 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
17. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 12/03/17 15:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
18. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 12/03/17 15:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)

 

 

Related posts

Νέα μέρα για τον Πανσταυραϊκό

Βασίλης Θεόκλητος

Συνέχισε την ανοδική της πορεία η Δόξα

Nάσος Φακίδης

ΑΟ Αυλών-Ολυμπιακός Λαυρίου 2-1

Abola Team 3