Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Διαιτητές & παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) σε Α’ και Β’ ΕΠΣΑΝΑ ορίσθηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 25/03/17 15:30 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Ανθούσας Σάββατο 25/03/17 15:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
3. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 25/03/17 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βούλας Σάββατο 25/03/17 15:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
5. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Μαραθώνα Κυριακή 26/03/17 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Κερατέας Κυριακή 26/03/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
7. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 26/03/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
8. ΜΑΡΚΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 26/03/17 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
9. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βάρης Τετάρτη 29/03/17 16:30 (Παρατηρητής: ΔΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)  
10. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Τετάρτη 29/03/17 16:30 (Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)  
Β Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 25/03/17 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
12. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κουβαρά Κυριακή 26/03/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
13. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αφιδνών Κυριακή 26/03/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
14. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 26/03/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
15. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 26/03/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
 
16. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 26/03/17 16:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
17. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 26/03/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
18. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 26/03/17 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Οι επαναληπτικοί αγώνες του κυπέλλου…

Abola Team

Κάλεσμα της ΕΠΣΑΝΑ στους παράγοντες για τα πρωταθλήματα υποδομών

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου 30/9 στα ματς της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3