16.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 4, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Διαιτητές & παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (25 &26/3) στον Πειραιά

Τα ματς του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στον Πειραιά θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές ενώ ορίσθηκαν οι εξής παρατηρητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 25/03/17 16:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
2. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 25/03/17 16:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)  
3. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 25/03/17 16:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
4. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)  
5. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
6. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 26/03/17 17:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 25/03/17 16:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)  
9. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ Σάββατο 25/03/17 16:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ)  
10. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 25/03/17 16:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
11. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 26/03/17 12:00 ΜΗΤΣΗ Ε., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .)  
12. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 26/03/17 14:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
13. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 26/03/17 16:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
14. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 26/03/17 17:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)  
15. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 25/03/17 16:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
Γ Κατηγορία(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 25/03/17 16:30   Αναβλήθηκε
18. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 26/03/17 12:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)  
19. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 26/03/17 12:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
20. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 26/03/17 12:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
21. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 26/03/17 14:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
22. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 26/03/17 14:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)  
23. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΚΙΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)  
24. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Τετάρτη 29/03/17 17:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.

Αντικατάσταση διαιτητή

 

Στον αγώνα της Κυριακής  26/3/2017 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ  αντί του αρχικά ορισθέντα διαιτητή Κ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ (κώλυμα λόγω τραυματισμού) η Ε/Δ  όρισε τον διαιτητή Γ.ΑΛΑΤΣΑΚΗ.

 

 

*Toυς παρακάτω αγώνες Πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου Α΄ Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας θα παρακολουθήσουν μέλη του Δ.Σ και της Ε/Δ της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 25.3.2017

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ/ΚΑΡΠΑΘΟΣ (ο κ. Λ.Κανδύλης)

ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ (ο κ. Ι. Ποντίκης)

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (ο κ. Μ. Συνοδινός)

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.3.2017

Α.Ε. ΘΥΕΛΛΑ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ – Α.Ο.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ (ο κ. Μ. Δαμιανάκης)

Α.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ (ο κ. Β. Κουτσούπης)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΚΑΡΑΒΑΣ (ο κ. Χ. Μοιραδωράκης)

Α.Ε. Μ. ΑΕΤΟΥ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (ο κ. Π. Λαπατάς)

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ (ο κ.Απ. Μαρούλης)

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – Α.Ε. ΑΙΓΙΝΑΣ  (ο κ. Ι. Σταματάτος)

 

*Με απόφαση της Εκτελεστικής Επιτροπής στους αγώνες πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου θα τηρηθεί ενός λεπτού σιγή στην μνήμη  των κ.κ.  Θ. Νικολαΐδη & Β. Βλαχάκου που έφυγαν από κοντά μας.

 

 

Related posts

Κλήση στις Μικτές Παίδων και Νέων Πειραιά για 18/12

Abola Team 2

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (14/10 και 15/10) στον Πειραιά

Abola Team 3

Η ΕΠΣ Πειραιά για την αλλαγή στις ημερομηνίες διαξαγωγής σχολής Προπονητών UEFA C στον Πειραιά

Abola Team 3