13.1 C
Αθήνα
Νοέμβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (25 &26/3) στην ΕΠΣΔΑ

Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στην ΕΠΣΔΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 25/03/17 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
 
2. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 25/03/17 16:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 25/03/17 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
 
4. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 26/03/17 13:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
 
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
6. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
7. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 25/03/17 16:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
 
9. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 25/03/17 16:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
 
10. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
11. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
 
12. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)

Related posts

Τα σημερινά (4/12/19) αποτελέσματα Κυπέλλου ΕΠΣΔΑ

Abola Newsroom

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα της 4ης Αγωνιστικής στην ΕΠΣΔΑ

Abola Newsroom