10.3 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 1, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στην ΕΠΣΔΑ

Στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στην ΕΠΣΔΑ, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 25/03/17 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-0
2. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 25/03/17 16:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
3-0
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 25/03/17 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
1-0
4. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 26/03/17 13:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ )
1-1
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-2
6. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
0-2
7. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
1-2
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ 
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 25/03/17 16:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
0-3
9. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 25/03/17 16:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
1-3
10. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
1-0
11. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
0-1
12. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 26/03/17 17:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
2-0

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Κλήση Μικτής Νέων για προπόνηση στις 31/12

Nάσος Φακίδης

Ανακοίνωση ΕΠΣ Πειραιά

Nάσος Φακίδης

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (20/5) στον Πειραιά

Abola Team 3