14.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 22, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι πρώτοι σκόρερ στην ΕΠΣΑ

Αλλαγές σημειώθηκαν στους πίνακες των πρώτων σκόρερ στην ΕΠΣΑ, σε όλες τις κατηγορίες.

Ιδού πως έχει διαμορφωθεί ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στην ΕΠΣΑ:

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος

15 Γκολ: Μπότης (Ήφαιστος)

11: Κακλαμάνος (Θρίαμβος Χαϊδαρ.)

10: Βουλτσίδης (Φωστήρας Ηλ.), Γκρεβτσίδης (ΓΣ Αργυρούπολης), Μπεκατώρος (Ρουφ)

9: Αναστασόπουλος (Χαραυγιακός), Αποστολόπουλος (Θρίαμβος Χαϊδαρ.), Κοκκινέλης (ΓΣ Αργυρούπολης)

8: Ρέντζο (Παπάγος), Αρώνης (Αθ.)

2ος όμιλος

12: Βέρμπης (Αιγάλεω)

11: Αντωνιάδης (Πανερυθραϊκός), Δημογιάννης, Καζαντζής (Σούρμενα), Πλούμης (Δόξας Βύρωνα)

10: Κυριαζής (Άρης Πετρ/λης)

8: Γεμιστός (Ηλιούπολη), Μπρίλης (Πανερυθραϊκός)

6: Ερμάλ (Άγιαξ Ταύρου), Καλογερόπουλος (Καματερό)

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος

17: Χαραλάμπους (Αθηναϊδα)

15: Νικολαΐδης (Αθηναϊδα)

14: Τσάκαλος (Βύρων)

9: Γεωργίου (Χρυσούπολη), Κοκλίδης (Αγ. Δημήτριος), Μιχαλακέλης (Ανθούπολη), Πουλάκης (Βριλήσσια), Πρισιμιτζής (Νέα Ιωνία)

8: Μαϊστόροβιτς (Βύρων), Αρβανιτάκης (Ένωση Βοτανικού)

2ος όμιλος

15: Γαλανόπουλος (Απόλλων Χαλανδρίου)

13: Αθανασιάδης (Ολυμπιακός Λιοσίων), Ντόνε (Παλαιό Φάληρο), Φέκας (Άτταλος)

11: Δρόσης (Ατρόμητος Χαλ.), Μοντεστάντο (Παλ. Φάληρο), Χαλάς (Ελευθερούπολη)

9: Πατσιαβούρας (Ιάσωνα)

8: Γεωργατζέλης (Μελίσσια), Γκαβζίδης (Ολυμπιακός Λιοσίων)

3ος όμιλος

22: Μάκρας (ΑΟ Ιλίου)

14: Πυργής (Άφοβος)

11: Ρόκο (Πετράλωνα), Βασιλόπουλος (Τριφυλλιακός), Δεληγιάννης (Αρμενική), Σκουμπουρδής (Τερψιθέα)

10: Δαμασκηνός (ΑΟ Ιλίου)

9: Αγγελιδέλλης (Θύελλα Αγ. Δημ.), Θύμιος (Αγ. Θωμάς), Καρούμπαλης (Πετράλωνα)

Γ’ κατηγορία

1ος όμιλος

15: Ανδρεάκενας (Φοίνικας Καλλιθέας)

12: Φαλάγγας (Κεραμεικός)

8: Σινομάτι (Άτλας Κυψέλης), Πλατανίτης (ΑΕ Αιγάλεω)

7: Δουλιόγλου (ΑΕ Αιγάλεω), Καραγιάννης (Κρόνος Αιγάλεω), Μουρδουκούτας (Πέρα Κλουμπ)

6: Θεοδωράκης (Νέα Σμύρνη), Κορφιάτης (Αστέρας Εξαρχείων), Παναγιωτακόπουλος (Ιπποκράτης)

2ος όμιλος

31: Μαρτέκας (Κηπούπολη)

18: Καλλιμάνης (Λαύρα Αργ/λης), Λιβέρης (Ιεράπολη)

16: Σώντας (Κηφισιά 2010)

14: Δημητριάδης (Ελαφρά Ταξιαρχία-Αετός Καλλιθέας)

10: Χαλάς (Λέοντες)

9: Ζαχαρόπουλος, Τζαμαλής (Κηπούπολη)

8: Πέττας (Ιεράπολη)

7: Καραγκούνης (Πράσινα Πουλιά)

3ος όμιλος

24: Ταλιούρας (Αίμος Πετρ/λης)

15: Μαντατζής (ΑΕ Μεταμόρφωσης)

14: Μάρκος (Χαλκηδονικός)

13: Κακαμπάκος (Νέα Ζωή Μετ/σης), Νάτσιος (Αίμος)

12: Πανάκης (Πανιώνιος Καισ/νής)

11: Παππάς (Χαληδονικός)

10: Νικολάου (ΑΕ Μεταμόρφωσης)

9: Δαρδαμάνης (Αίμος)

8: Σαφράς (Δάσος Χαϊδαρίου)

4ος όμιλος

17: Διαμαντίδης (Γκυζιακός)

12: Βέκο (Μαρούσι), Ράπτης (Αστέρας Χαϊδαρίου)

10: Παπαδημητράκης (Αναγέννηση Πετρ/λης), Στούμπος (Γκυζιακός)

9: Βέκος , Κύλογλου (Υμηττός)

8: Διαμαντόπουλος (Υμηττός)

8: Τορτοσιάδης (Αστέρας Χαϊδαρίου)

7: Γεωργίου (Εθνικός Αστέρας)

ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ

 

Related posts

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (2-3/3)

Nάσος Φακίδης

ΕΠΣΑ (Α’ κατηγορία): Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Ρένος Γιαμπουράς

Τον Σταύρο Λιόντο απέκτησε η Ιεράπολη

Abola Team 2