14.5 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 3, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (1 & 2/4) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (1 & 2/4) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΡΟΥΦ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 1-0
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-1
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 02/04/17 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 0-1
4. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 02/04/17 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 4-1
5. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 02/04/17 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 4-1
6. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 02/04/17 16:30 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2-0
7. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 02/04/17 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-4
8. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 02/04/17 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 1-2
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 3-0
11. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 01/04/17 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-2
12. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 1-0
13. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0
14. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-0
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 1-0
16. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 4-2
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-1
19. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2-2
20. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 02/04/17 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ. 2-3
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 02/04/17 11:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-3
22. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/04/17 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 2-2
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/04/17 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 3-0
24. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΒΥΡΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 02/04/17 16:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 3-3
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-3
26. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-1
27. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 01/04/17 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 0-0
28. ΠΟΨ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 1-0
29. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 02/04/17 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 2-1
30. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 02/04/17 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 0-2
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 02/04/17 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-0
32. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 02/04/17 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π. 1-2
34. ΑΦΟΒΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 3-6
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-2
36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 2-0
37. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-1
38. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 02/04/17 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 1-1
39. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 02/04/17 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 3-0
40. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 02/04/17 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/04/17 10:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 2-1
42. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 02/04/17 11:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-0
43. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΡΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/04/17 11:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 6-2
44. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/04/17 13:45 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 4-1
45. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 02/04/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-0
46. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 02/04/17 16:45 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-4
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 01/04/17 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α. 1-3
48. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-5
49. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΡΟΥΦ Κυριακή 02/04/17 12:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 1-3
50. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 02/04/17 12:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
51. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 02/04/17 16:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-1
52. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 02/04/17 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 2-3
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-3
54. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 01/04/17 16:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 0-5
55. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 01/04/17 16:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
56. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/04/17 11:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 0-0
57. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 02/04/17 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ. 2-4
58. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 02/04/17 11:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 4-1
59. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 02/04/17 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 2-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 01/04/17 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
61. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/04/17 11:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 0-1
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/04/17 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 0-0
63. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 02/04/17 16:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΑΚΗΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 1-1
64. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 02/04/17 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
65. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 02/04/17 16:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-3

Related posts

Το πρόγραμμα των φιλικών του Ήφαιστου Περιστερίου

Abola Team 2

Παρελθόν ο Τούντας από τον Κένταυρο Βριλησσίων

Abola Team 2

Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

Ρένος Γιαμπουράς