Abola.gr
ΕΠΟ

Τα αποτελέσματα στην 2η φάση του Κυπέλλου Ερασιτεχνών

Στους αγώνες της 2ης φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

1ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

Άρης Αβάτου-Ελπίδα Σκουτάρεως 0-1

ΑΕ Διδυμοτείχου-ΓΣ Προσοτσάνης 4-0

Κεραυνός Πέρνης-ΠΑΟΚ Κοσμίου 2-4

 

2η αγωνιστική

ΑΕ Διδυμοτείχου-ΠΑΟΚ Κοσμίου 1-0

Χωρίς αγώνα πέρασε η Ελπίδα Σκουτάρεως

 

3η αγωνιστική (19/4)

Ελπίδα Σκουτάρεως-ΑΕ Διδυμοτείχου

 

 

2ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

Μακεδονικός Βεύης-ΠΟ Τριγλίας 1-2

ΠΑΟΝΕ Επταλόφου-ΑΕ Αλεξάνδρειας 0-3

Εδεσσαϊκός-ΠΑΟ Κουφαλίων 1-2

 

2η αγωνιστική

ΑΕ Αλεξάνδρειας-ΠΑΟ Κουφαλίων 4-5 πέν. (1-1 καν. αγων., παράτ.)

Χωρίς αγώνα πέρασε ο ΠΟ Τριγλίας

 

3η αγωνιστική (19/4)

ΠΟ Τρίγλιας-ΠΑΟ Κουφαλίων

 

 

3ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

ΑΕ Λευκίμμης-ΑΕΠ Καραγιαννίων 2-0

Ερασιτέχνες ΠΑΣ Γιάννινα-Πυρσός Γρεβενών 2-1

Καστοριά-Θύαμις Καστρίου 2-1

 

2η αγωνιστική

Ερασιτέχνες ΠΑΣ Γιάννινα-Καστοριά 0-2

Χωρίς αγώνα πέρασε η ΑΕ Λευκίμμης

 

3η αγωνιστική (19/4)

ΑΕ Λευκίμμης-Καστοριά

 

 

4ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

Διγενής Νεοχωρίου-Ολυμπιακός Λαμίας 0-2

ΑΟ Σελλάνων-Αλμυρός 0-1 παράτ.

Ποσειδών Ν. Πόρων-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0

 

2η αγωνιστική

Αλμυρός-Ποσειδών Ν. Πόρων 2-1

Χωρίς αγώνα πέρασε ο Ολυμπιακός Λαμίας

 

3η αγωνιστική (19/4)

Ολυμπιακός Λαμίας-Αλμυρός

 

 

5ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

Απόλλων Πάργας-Φωκικός 5-6 πέν. (0-0)

Σκουφάς Κομποτίου-ΑΕ Μεσολογγίου 2-0

Αίολος Καρπενησίου-Αναγέννηση Σχηματαρίου 0-2

 

2η αγωνιστική

Σκουφάς Κομποτίου-Αναγέννηση Σχηματαρίου 5-1

Χωρίς αγώνα πέρασε ο Φωκικός

 

3η αγωνιστική (19/4)

Φωκικός-Σκουφάς Κομποτίου

 

 

6ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

Ηρακλής Ψαχνών-Αστέρας Βλαχιώτη 1-3

Αργοναύτης Νέας Κίου-ΑΟ Ατλαντίς 1-3

Ασπρόπυργος-Λεωνίδιο 5-4 πέν. (1-1 παράτ., 0-0 καν. αγών.)

 

2η αγωνιστική

ΑΟ Ατλαντίς-Ασπρόπυργος 1-2

Χωρίς αγώνα πέρασε ο Αστέρας Βλαχιώτη

 

3η αγωνιστική (19/4)

Αστέρας Βλαχιώτη-Ασπρόπυργος

 

 

7ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Καλαμάτα 0-2

ΑΟ Κατασταρίου-Κεραυνός Αγ. Βασιλείου 2-0

ΑΟ Σάμης-Πανηλειακός 0-5

 

2η αγωνιστική

ΑΟ Κατασταρίου-Πανηλειακός 3-4 παράτ. (2-2)

Χωρίς αγώνα πέρασε η Καλαμάτα

 

3η αγωνιστική (19/4)

Καλαμάτα-Πανηλειακός

 

 

8ος όμιλος

 

1η αγωνιστική

Σούρμενα-Πυθαγόρας Σάμου 3-0

ΑΟ Σύρου-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 3-1

Ηρακλής Θυμιανών-Διαγόρας Ρόδου 1-5

Χωρίς αγώνα πέρασε το Κερατσίνι

 

2η αγωνιστική

Διαγόρας Ρόδου-Σούρμενα 3-4 παράτ. (2-2)

ΑΟ Σύρου-Κερατσίνι 0-5

 

3η αγωνιστική (19/4)

Κερατσίνι-Σούρμενα

 

 

9ος όμιλος

 

2η αγωνιστική

Ερασιτέχνες Πλατανιά-Ηρόδοτος 0-7

Επισκοπή-ΟΦ Ιεράπετρας 2-4 πέν. (1-1 καν. αγων.)

 

3η αγωνιστική (19/4)

Ηρόδοτος-ΟΦ Ιεράπετρας

Related posts

Π.Ε.Π.Π.Π.Ε: «Το κράτος προσπαθεί να υποβιβάσει την αξία του πτυχίου μας και να μας στείλει στα τοπικά»

Γιώργος Ανανίδας

Προτεινόμενους διαιτητές για την Γ’ κατηγορία και γυναίκες ρέφερι για τους πίνακες 1ης και 2ης κατηγορίας ζητάει η ΚΕΔ

Abola Team 3

Με τη ματιά της προέδρου…

Abola Team 2