18.8 C
Αθήνα
Οκτώβριος 27, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (22/4) στον Πειραιά

Στους; αγώνες του Σαββάτου (22/4) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-2
2. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ) 2-0
3. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 0-6
4. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 3-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 22/04/17 17:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
6. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 0-1
7. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 2-2
8. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 1-1
9. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 4-0
Γ Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-0
11. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 22/04/17 17:00 ΜΑΡΤΣΕΛΟΣ Θ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 3-0
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 22/04/17 19:15 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ..  
13. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 22/04/17 19:15 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΑΛΕΓΙΑΣ .., ΓΟΓΟΛΟΣ ..  
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/04/17 09:00 ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΝΗΣ Α. Αναβλήθηκε
15. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 22/04/17 14:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-5
16. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 22/04/17 14:45 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. 0-0
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 22/04/17 14:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΛΕΒΑΝΤΗΣ .. 4-0
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 22/04/17 12:00 ΚΙΚΗΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ .., ΠΕΤΡΟΥ ..  
Προπαιδικό 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 22/04/17 10:45 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..  
20. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 22/04/17 14:30 ΜΑΝΗΣ Α. Αναβλήθηκε
Προπαιδικό 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 12:45   Αναβλήθηκε
Προπαιδικό 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 22/04/17 14:45 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ .., ΠΕΤΡΟΥ .. 8-0
Προπαιδικό 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/04/17 19:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
Προπαιδικό 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 22/04/17 12:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-2
Προπαιδικό 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 22/04/17 12:45 ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. 7-1
26. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 22/04/17 12:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΛΕΒΑΝΤΗΣ .. 8-1

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Το πρόγραμμα του ερχόμενου σαββατοκύριακου (20-21/4)

Nάσος Φακίδης

«Διαζύγιο» Α.Ε. Αίγινας – Βουτσινά

Τα μέλη της Ένωσης Πειραιά στα ματς του Σαββατοκύριακου (17 και 18/3), η επισήμανση για τις αντιαθλητικές και ρατσιστικές συμπεριφορές και οι αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Abola Team 3