13.8 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 4, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (22/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στις αναμετρήσεις του Σαββάτου (22/4) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 22/04/17 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
4-1
Β Κατηγορία
(31η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βούλας Σάββατο 22/04/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
2-2
3. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 22/04/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
3-3
4. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 22/04/17 16:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
5-1
5. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κουβαρά Σάββατο 22/04/17 16:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΠΕΚΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
2-4
6. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αφιδνών Σάββατο 22/04/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
1-1
7. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 22/04/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-2
8. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Διονύσου Σάββατο 22/04/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-1
9. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 22/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-1
Προημιτελική Φάση Νέων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 22/04/17 09:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 3-0
11. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Ανθούσας Σάββατο 22/04/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-3
12. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 22/04/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 1-0
13. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 22/04/17 12:00 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ. 0-0 (πεν: 4-3)
Προημιτελική Φάση Θεσμός Κυπέλλου Νέων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Κουβαρά Σάββατο 22/04/17 09:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 2-4
15. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κρυονερίου Σάββατο 22/04/17 09:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. 5-1
16. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κουβαρά Σάββατο 22/04/17 12:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 1-2
17. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 22/04/17 12:45 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 3-1

Related posts

Ανανέωσαν Καμαρίτης, Βαμβάτσικος στο Κρυονέρι-Προωθήθηκαν τέσσερις παίκτες από την εφηβική ομάδα

Ρένος Γιαμπουράς

Βαρύ πένθος για τον Π. Κόνιαρη, «έχασε» τον αδερφό του – Συλλυπητήρια ανακοίνωση της ΕΠΣΑΝΑ

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 15-16/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 2