12.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (22 & 23/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (22 & 23/4) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 22/04/17 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
4-1
2. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΡΚΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 23/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
1-2
3. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 23/04/17 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
2-1
4. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 23/04/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
5. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 23/04/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 23/04/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3-3
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 23/04/17 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
 
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κρυονερίου Κυριακή 23/04/17 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
2-2
Β Κατηγορία
(31η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βούλας Σάββατο 22/04/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
2-2
10. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 22/04/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
3-3
11. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 22/04/17 16:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
5-1
12. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κουβαρά Σάββατο 22/04/17 16:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΠΕΚΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
2-4
13. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αφιδνών Σάββατο 22/04/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
1-1
14. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 22/04/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
1-2
15. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Διονύσου Σάββατο 22/04/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-1
16. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 22/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-1
Γ Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Δροσιάς Κυριακή 23/04/17 16:30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)
 
18. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 23/04/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΨΑΡΡΟΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
7-1
19. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 23/04/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
0-1
20. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αυλώνα Κυριακή 23/04/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΦΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ)
1-4
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 23/04/17 16:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
2-0
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ανθούσας Κυριακή 23/04/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
Προημιτελική Φάση Νέων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 22/04/17 09:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 3-0
24. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Ανθούσας Σάββατο 22/04/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-3
25. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 22/04/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 1-0
26. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 22/04/17 12:00 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ. 0-0 (πεν: 4-3)
Προημιτελική Φάση Παίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 23/04/17 09:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 3-0
28. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 23/04/17 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α. 3-3 (πεν: 5-6)
29. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κουβαρά Κυριακή 23/04/17 12:00 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 2-0
30. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 23/04/17 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 0-0 (πεν: 5-4)
Προημιτελική Φάση Θεσμός Κυπέλλου Νέων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Κουβαρά Σάββατο 22/04/17 09:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 2-4
32. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κρυονερίου Σάββατο 22/04/17 09:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. 5-1
33. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κουβαρά Σάββατο 22/04/17 12:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 1-2
34. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 22/04/17 12:45 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 3-1
Προημιτελική Φάση Θεσμός Κυπέλλου παίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 23/04/17 09:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. 1-7
36. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κουβαρά Κυριακή 23/04/17 09:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.  
37. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κρυονερίου Κυριακή 23/04/17 09:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Κ., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α. 1-1 (πεν: 5-4)
38. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 23/04/17 12:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Κ. 1-0

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Αν. Αττική

Ρένος Γιαμπουράς

Για τη ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ Σταύρος Χρυσάφης

Abola Team 2

Το Κορωπί που απέκτησε Ράπτη και Φουντοραδάκη φιλικό 2-1 με Χολαργό

Abola Team 3