10.7 C
Αθήνα
Νοέμβριος 28, 2020
Abola.gr
ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Η ΕΠΣΑ για την τελική φάση Νέων & Παίδων

Ανακοίνωση εξέδωσε η ΕΠΣΑ σχετικά με τις θέσεις που πήραν οι ομάδες που ισοβάθμησαν στους Νέους και στους Παίδες αλλά και για το πρόγραμμα της τελικής φάσης.

Στην ανακοίνωση αναφέρονται τα εξής:

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΝΕΩΝ & ΠΑΙΔΩΝ (25/4/2017 03:09)

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ Μετά από κλήρωση που πραγματοποίησε η Επιτροπή Υποδομής μεταξύ των ομάδων ΠΕΥΚΗ & ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ που ισοβάθμησαν στην 4η &5η θέση στον 7ο όμιλο των ΝΕΩΝ ΤΗΝ 4η  θέση πήρε ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ και την 5η η ΠΕΥΚΗ. Επίσης στην κλήρωση για την 1η και 2η θέση στον 11ο όμιλο μεταξύ των σωματείων ΤΕΡΨΙΘΕΑ & ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ την 1η θέση πήρε η ομάδα της ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ και την 2η η ομάδα της ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ.Τα ζευγάρια που θα αγωνισθούν στη 2η φάση του Πρωταθλήματος ΝΕΩΝ  είναι:ΟΜΙΛΟΣ ΙΣΧΥΡΩΝ ΝΕΩΝ1η Αγωνιστική ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΟΜΙΛΟΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ ΝΕΩΝ1η Αγωνιστική ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΤΤΙΚΟΣΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΓ ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ  Η ομάδα του ΑΡΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ που κατέλαβε την 4η θέση στον 11ο Όμιλο παραιτήθηκε από την συμμετοχή της στην Τελική φάση, έτσι την 4η θέση πήρε η ομάδα της ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ και την 5η η ομάδα του ΠΑΠΑΓΟΥ. Τα ζευγάρια που θα αγωνισθούν στη 2η φάση του Πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ  είναι:ΟΜΙΛΟΣ ΙΣΧΥΡΩΝ ΠΑΙΔΩΝ1η Αγωνιστική ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΟΜΙΛΟΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ ΠΑΙΔΩΝ1η Αγωνιστική ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

 

 

Related posts

Σε τουρνουά στην Ισπανία οι Ακαδημίες του Ιάσωνα

Abola Team 3

Έναρξη αγωνιστικών τμημάτων Κ16 και Κ14

Ρένος Γιαμπουράς

Ακαδημία Ολυμπιακού Λαυρίου: Οι εγγραφές συνεχίζονται!

Ρένος Γιαμπουράς