9.7 C
Αθήνα
Νοέμβριος 28, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (29 & 30/4) στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του ερχόμενου Σαββατοκύριακου (29 & 30/4) στην ΕΠΣΑ που περιλαμβάνει αγώνες μόνο στην Α’ και στην Β’ κατηγορία έχει ως εξής:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΥΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00    
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00    
3. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 30/04/17 11:00    
4. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 30/04/17 17:00    
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 30/04/17 17:00    
6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 30/04/17 17:00    
7. ΡΟΥΦ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 30/04/17 17:00    
8. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 30/04/17 17:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 29/04/17 17:00    
10. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 29/04/17 17:00    
11. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 29/04/17 17:00    
12. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 29/04/17 17:00    
13. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 29/04/17 17:00    
14. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00    
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 29/04/17 17:00    
16. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΣΤ.ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ) Σάββατο 29/04/17 17:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 29/04/17 17:00    
18. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 29/04/17 17:00    
19. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 29/04/17 17:00    
20. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 29/04/17 17:00    
21. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 17:00    
22. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 29/04/17 17:00    
23. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 29/04/17 17:00    
24. ΒΥΡΩΝ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 30/04/17 17:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 29/04/17 17:00    
26. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΟΨ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 30/04/17 17:00    
27. ΙΑΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 30/04/17 17:00    
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 30/04/17 17:00    
29. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 30/04/17 17:00    
30. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 30/04/17 17:00    
31. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 30/04/17 17:00    
32. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 30/04/17 17:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 30/04/17 11:00    
34. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 30/04/17 11:00    
35. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 30/04/17 11:00    
36. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 30/04/17 11:00    
37. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 30/04/17 11:00    
38. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 30/04/17 11:00    
39. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 30/04/17 11:00    
40. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 30/04/17 11:00  

Related posts

Μεταγραφές, ανανεώσεις και φιλικά ανακοίνωσε ο Φοίνικας Περιστερίου

Abola Team 2

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (8 & 9/4) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Στα ημιτελικά η Εθνική Κωφών του Γιάννη Δημητρίου πέταξε έξω την Παγκόσμια πρωταθλήτρια Τουρκία!