17.1 C
Αθήνα
Οκτώβριος 22, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι πρώτοι σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ έχει διαμορφωθεί ως εξής:

 

Α’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

  Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΓΚΟΥΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 13
2. ΚΟΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11
3. ΝΤΟΝΕ ΜΑΡΑΛΝΤΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 9
4. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 8
5. ΑΛΗΜΠΑΣ ΓΙΑΣΙΝ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 7
6. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 7
7. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 6
8. ΝΗΣΑΡΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 6
9. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 6
10. ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΥΦ 6

2ος όμιλος

 

1. ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 12
2. ΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 11
3. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 11
4. ΟΚΣΙΣΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 11
5. ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 10
6. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 10
7. ΦΩΣΤΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 10
8. ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 9
9. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 9
10. ΜΟΥΡΕΖΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙ 9

Β’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

1. NDIAYE LAZARE AMACODOU ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 18
2. ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 12
3. ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 9
4. ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΛΩΝΟΣ 9
5. ΓΚΙΟΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 8
6. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 7
7. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 7
8. ΧΑΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 7
9. ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 6
10. ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ 6

2ος όμιλος

1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 13
2. ERMAL GEGA ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 11
3. ΚΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 11
4. ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 11
5. ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 11
6. ΣΤΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 10
7. ΜΑΡΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 9
8. ΜΗΤΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9
9. ΑΝΔΡΕΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 8
10. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 8

3ος όμιλος

 

1. ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 12
2. ΒΑΣΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10
3. ΓΡΙΒΑΣ ΦΡΟΙΞΟΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 9
4. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΓΟΣ 8
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 7
6. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΥΡΩΝ 6
7. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 6
8. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 6
9. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΓΟΣ 6
10. ΜΙΧΑΛΑΚΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 6

Γ’ κατηγορία

 

1ος όμιλος

1. ΤΣΙΑΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 10
2. ΗΛΙΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 9
3. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 8
4. MET HOXHA MARLEND ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 7
5. ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΟΨ 7
6. ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΑΡΟΥΣΙ 7
7. ΒΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 6
8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΤΑΥΛΑ 6
9. ΜΕΡΕΤΣΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ 6
10. ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ 6

2ος όμιλος

 

1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 13
2. ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 12
3. ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 10
4. ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 10
5. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 9
6. ΑΚΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7
7. ΒΑΡΦΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΟΥΡΚΕΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 7
8. ΒΙΚΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 7
9. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 7
10. ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 7

3ος όμιλος

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 20
2. ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 15
3. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 11
4. ΣΩΝΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 10
5. ΔΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 9
6. ΛΙΑΤΗΣ ΚΙΜΩΝ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 9
7. ΜΠΟΥΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 9
8. ΤΣΙΤΙΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 9
9. ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. 7
10. ΔΟΥΔΕΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 6

4ος όμιλος

 

1. ΠΑΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 11
2. ΓΟΥΔΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 10
3. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 10
4. ΚΑΚΑΜΠΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 10
5. MANSOUR YOUSSEF ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 9
6. ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 9
7. ΠΡΑΣΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 8
8. ΔΑΝΙΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΤΗΣΙΑ 7
9. ΚΡΑΣΝΙΚΙ ΑΡΜΑΝΤΟ ΠΑΤΗΣΙΑ 7
10. ΜΠΟΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 7

Related posts

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (13 & 14/5) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Στην παράταση… Φασούλας!

Abola Team

Κουτρομάνος στην ΑΕ Χαλανδρίου

Κωνσταντίνος Ράπτης