17.8 C
Αθήνα
Μάρτιος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα πρωινά ματς της Κυριακής (30/4) στην ΕΠΣΑ

Στα πρωινά ματς της Κυριακής (30/4) στην ΕΠΣΑ σε Α’ και Β’ κατηγορία αλλά και στις υποδομές, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 30/04/17 11:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-5
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 30/04/17 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-2
34. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 30/04/17 11:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-1
35. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 30/04/17 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 5-2
36. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 30/04/17 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 4-1
37. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 30/04/17 11:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 7-0
38. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 30/04/17 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 2-1
39. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 30/04/17 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-0
40. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 30/04/17 11:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 2-0
Νέων Όμιλος Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 29/04/17 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-2
42. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 29/04/17 11:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 0-1
43. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 12:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 3-0
44. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 29/04/17 18:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 1-1 (πεν: 5-4)
45. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 30/04/17 12:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-0
46. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 30/04/17 17:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
47. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 30/04/17 19:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
48. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 30/04/17 20:00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 0-0 (πεν: 3-4)
50. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 29/04/17 12:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 5-0
51. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 29/04/17 13:15 ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-0 (πεν: 2-0)
52. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 29/04/17 19:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΔΗΜΑΣ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-1
53. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 30/04/17 17:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
54. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 30/04/17 18:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
55. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 30/04/17 19:30 ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
56. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 30/04/17 19:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
Παίδων Όμιλος Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 29/04/17 13:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 6-0
58. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 29/04/17 13:15 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 4-1
59. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 29/04/17 15:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-0
60. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 29/04/17 18:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
61. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 19:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 1-2
62. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 19:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-1
63. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 2-2 (πεν: 4-3)
64. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 30/04/17 10:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 4-1
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 29/04/17 09:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 1-0
66. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 29/04/17 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ. 3-1
67. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 29/04/17 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ Α. 2-0
68. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 29/04/17 20:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-4
69. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 30/04/17 14:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
70. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 30/04/17 16:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
71. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 30/04/17 19:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
72. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 30/04/17 19:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 29/04/17 10:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
74. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 29/04/17 12:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-3
75. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 29/04/17 13:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 3-1
76. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-0
77. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 29/04/17 18:15 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 0-9
Ακαδημιών10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 29/04/17 09:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 5-2
79. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 10:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 4-1
80. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 29/04/17 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 4-0
81. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 29/04/17 11:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 2-2
82. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 29/04/17 17:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-4
Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 29/04/17 09:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-3
84. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 29/04/17 10:00 , ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-2
85. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 29/04/17 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 7-1
86. ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 29/04/17 19:30 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-5
87. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 30/04/17 09:30 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 0-1
Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 29/04/17 09:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-7
89. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 29/04/17 11:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
90. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΕΚ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 0-3
91. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 29/04/17 19:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-2
Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 29/04/17 10:00 ΨΑΡΡΟΣ Γ. 1-0
93. ΠΕΥΚΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 29/04/17 10:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 3-2
94. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 30/04/17 09:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 1-1
95. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 30/04/17 13:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε. 6-1
Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 29/04/17 10:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 4-0
97. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 29/04/17 10:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
98. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 29/04/17 19:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-4
99. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 30/04/17 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Ακαδημιών15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΟΨ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 29/04/17 09:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 5-0
101. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 29/04/17 09:30 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 0-1
102. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 30/04/17 09:00 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 0-0

Related posts

Η ΕΠΣΑ για διευκρίνηση ποινής και για την παραίτηση του Άρη Χολαργού από το πρωτάθλημα Παμπαίδων

Abola Team 3

Εντυπωσιακό αναμένεται να είναι και το νέο πρωτάθλημα 2018-19 της Α’ ΕΠΣΑ.

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου 1/12 στην ΕΠΣΑ

Abola Team 2