34.1 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (6 & 7/5) στην ΕΠΣΑΝΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (6 & 7/5) στην ΕΠΣΑΝΑ σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία αλλά και για την ημιτελική φάση των Παίδων έχει ως εξής:

Α Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 06/05/17 16:30    
2. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 07/05/17 16:30    
3. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βάρης Κυριακή 07/05/17 16:30    
4. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΡΚΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 07/05/17 16:30    
5. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 07/05/17 16:30    
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γλυκών Νερών Κυριακή 07/05/17 16:30    
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Κερατέας Κυριακή 07/05/17 16:30    
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κρυονερίου Κυριακή 07/05/17 16:30    
Β Κατηγορία
(33η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Αφιδνών Σάββατο 06/05/17 16:30    
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βουλιαγμένης Σάββατο 06/05/17 16:30    
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Ραφήνας Σάββατο 06/05/17 16:30    
12. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διονύσου Σάββατο 06/05/17 16:30    
13. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 06/05/17 16:30    
14. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Νέων Παλατίων Σάββατο 06/05/17 16:30    
15. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 06/05/17 16:30    
16. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κουβαρά Σάββατο 06/05/17 16:30    
Γ Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γέρακα Κυριακή 07/05/17 16:30    
18. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Συκαμίνου Κυριακή 07/05/17 16:30    
19. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 07/05/17 16:30    
20. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Αυλώνα Κυριακή 07/05/17 16:30    
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 07/05/17 16:30    
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 07/05/17 16:30    
Ημιτελική Φάση Παίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Μαρίνας Τετάρτη 03/05/17 17:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.

Related posts

Τα σημερινά (2/2/2020) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom

Τάσος Κιλιμιτζίδης: “Έχουμε ακόμα 21 ματς!”

admin

Αχιλλέας Σιατραβανης | Παίκτης Κρυονερίου ΑΠΟ (Σκόρερ)

admin