23.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 2, 2022
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι αλλαγές στο πρόγραμμα και οι διαιτητές στα ματς της 28ης αγωνιστικής στην Γ’ Εθνική

Όλα τα ματς της 28ης αγωνιστικής στην Γ’ Εθνική θα ξεκινήσουν στις 17:00, αλλά δεν θα γίνουν την Κυριακή 7 Μαϊου.

Πιο συγκεκριμένα, η αυλαία της αγωνιστικής θα ανοίξει το Σάββατο με την αναμέτρηση στη Μυτιλήνη, μεταξύ του Αιολικού και της Αχαϊκής. Από κει και πέρα, την Τετάρτη η αυλαία της 28ης «στροφής» θα πέσει με τρία ματς.

Αναλυτικά: Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου-Εθνικός Φιλιππιάδας, Θεσπρωτός-Αμβρακία Κωστακιών και Ολυμπιακός Βόλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας.

Ορίστηκαν από την ΚΕΔ για να διευθύνουν τα ματς της 28ης αγωνιστικής και των τεσσάρων ομίλων της Γ’ Εθνικής.

Γ’ Εθνική – 28η αγωνιστική

Κυριακή 7/5 – 17:00

 

 

1ος όμιλος

Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Καρδίας

Διαιτητής: Ψωμόπουλος (Καβάλας), βοηθοί: Βερνέζης, Δεδονάκης (Καβάλας)

Δόξα Προσκυνητών-ΑΠΕ Λαγκαδά

Διαιτητής: Παρχαρίδης (Δράμας), βοηθοί: Παστιάδης (Δράμας), Κηλικιώτης (Ξάνθης)

Καμπανιακός-Ορφέας Ξάνθης

Διαιτητής: Παυλίδης (Ημαθίας), βοηθοί: Γιαμουζής, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Απόλλων Παραλιμνίου-Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Τσιαουσίδης (Μακεδονίας), βοηθοί: Νταβέλας, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Νέστος Χρυσούπολης-Μακεδονικός Φούφα

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης), βοηθοί: Τζιώτζιος, Καραγιάννης (Θράκης)

Δόξα Δράμας-ΑΕ Ποντίων ΜΑΤΑΙΩΣΗ

Νάουσα-Καβάλα

Διαιτητής: Πολυχρονίου (Καστοριάς), βοηθοί: Πρεσπάρης (Καστοριάς), Μωυσιάδης (Γρεβενών)

Ρεπό: Εορδαϊκός

 

 

2ος όμιλος

Διαγόρας Σεβαστής-Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Παλιούρας (Μακεδονίας), βοηθοί: Μποζατζίδης, Τασόπουλος (Μακεδονίας)

ΑΕ Ιστιαίας-Τηλυκράτης Λευκάδας

Διαιτητής: Ρούσης (Θεσσαλίας), βοηθοί: Αναστασίου, Σάκκας (Θεσσαλίας)

ΑΕ Καραϊσκάκης-Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας), βοηθοί: Κάνιουρας, Στεργιόπουλος (Καρδίτσας)

Αστέρας Πετρίτη-Πύδνα Κίτρους

Διαιτητής: Μπαϊλης (Πρέβεζας), βοηθοί: Φραγκούλης, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας)

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου-Εθνικός Φιλιππιάδας (Τετάρτη 10/5-17:00)

Διαιτητής: Μπαϊραμίδης (Κοζάνης), βοηθοί: Ακρίβος, Μάνος (Λάρισας)

Θεσπρωτός-Αμβρακία Κωστακιών (Τετάρτη 10/5-17:00)

Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου), βοηθοί: Αντωνίου, Θανασιάς (Ηπείρου)

Ολυμπιακός Βόλου-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας (Τετάρτη 10/5-17:00)

Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Πέλλας), βοηθοί: Δεμερτζής, Ταγκαλίδης (Πέλλας)

Ρήγας Φεραίος-Πιερικός

Διαιτητής: Μίσσας (Τρικάλων), βοηθοί: Αλεξόπουλος, Σταφυλάς (Τρικάλων)

3ος όμιλος

Αστέρας Αμαλιάδας-Τσικλητήρας Πύλου

Διαιτητής: Αγρανιώτης (Λακωνίας), βοηθοί: Παναγα΄κος, Μπουτσάλης (Λακωνίας)

Αιολικός-Αχαϊκή (Σάββατο 6/5-17:00)

Διαιτητής: Σπυριάδης (Χίου), βοηθοί: Πετρίδης, Καλογερόπουλος (Χίου)

Παναργειακός-ΑΟ Ζευγολατιού

Διαιτητής: Καλύβας (Αχαϊας), βοηθοί: Ζούλης, Νικολακόπουλος (Αχαϊας)

ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Θήβα

Διαιτητής: Τουρλουμούσης (Μεσσηνίας), βοηθοί: Λέκκας, Λυκομήτρος (Αργολίδας)

Ένωση Ερμιονίδας-Δόξα Μεγαλόπολης

Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών), βοηθοί: Βαξαβανέλης, Λεοντακιανάκος (Αθηνών)

Παναχαϊκή-Φωστήρας

Διαιτητής: Βλάχος (Ανατ. Αττικής), βοηθοί: Καλλής, Βιντσεντζάτος (Ανατ. Αττικής)

ΑΟ Χαλκίς-ΠΑΟ Βάρδας

Διαιτητής: Σχίζας (Αθηνών), βοηθοί: Τσολακίδης, Βασιλάκης (Αθηνών)

Ρεπό: Παναρκαδικός

 

 

4ος όμιλος

Ιάλυσος-Ερμής Ζωνιανών

Διαιτητής: Ιωαννίδης (Πειραιά), βοηθοί: Παπανδριόπουλος, Γκολές (Πειραιά)

Κηφισιά-Εργοτέλης

Διαιτητής: Κακρίδης (Κορίνθου), βοηθοί: Κωνσταντόπουλος, Πυργάκης (Κορίνθου)

Πανθηραϊκός-Θύελλα Ραφήνας

Διαιτητής: Καρυοφύλλης (Πειραιά), βοηθοί: Καρακελές, Ζερβάκης (Πειραιά)

Τριγλία Ραφήνας-Ηλυσιακός

Διαιτητής: Γιόγκας (Εύβοιας), βοηθοί: Χατζηκαμαγιάννης (Εύβοιας), Δελλής (Βοιωτίας)

Άγιος Ιερόθεος-Προοδευτική

Διαιτητής: Βλάχος (Ανατ. Αττικής), βοηθοί: Πλάκας, Καντανολέων (Δυτ. Αττικής)

Ατσαλένιος-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

Διαιτητής: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), βοηθοί: Κοκμότος, Φραγκιαδάκης (Ρεθύμνου)

Εθνικός-Ρόδος

Διαιτητής: Χαλβαίος (Αθηνών), βοηθοί: Σταυρόγλου, Αραβίδης (Αθηνών)

Ρεπό: Ιωνικός

Related posts

Προοδευτική-Θύελλα Ραφήνας 1-1

Abola Team 3

Ο Μαργαρίτης Χατζηαλέξης φαβορί για τον Ιωνικό μετά το “διαζύγιο” με τον Λουκά Καραδήμο

Abola Team 2

Δύο ακόμα μεταγραφές ολοκληρώνει η Παλαιόχωρα

Abola Team 2