free page hit counter
18.7 C
Αθήνα
23 Απριλίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (20 & 21/5) στην ΕΠΣΑ στις διοργανώσεις υποδομής

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (20 & 21/5) στην ΕΠΣΑ σχετικά με τις διοργανώσεις της υποδομής έχει ως εξής:

ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΩΝ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/05/17 17:00    
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΩΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/05/17 19:00    
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/05/17 17:00    
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/05/17 17:30    
Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/05/17 18:30    
15. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/05/17 18:30    
16. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 21/05/17 11:45    
17. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 21/05/17 16:00    
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/05/17 18:30    
Ακαδημιών10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 20/05/17 10:00    
20. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 20/05/17 11:30    
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 21/05/17 09:00    
22. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 21/05/17 10:00    
23. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 21/05/17 18:00    
Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 20/05/17 18:00    
25. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/05/17 18:00    
26. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 20/05/17 19:15    
27. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 21/05/17 10:00    
28. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΡΟΥΦ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 21/05/17 19:00    
Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΙΑΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/05/17 17:00    
30. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/05/17 18:30    
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/05/17 20:00    
32. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 21/05/17 19:00    
Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/05/17 20:00    
34. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 21/05/17 10:30    
35. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/05/17 18:00    
36. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/05/17 20:00    
Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/05/17 10:30    
38. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/05/17 10:30    
39. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/05/17 10:30    
40. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 21/05/17 17:30    
Ακαδημιών15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/05/17 10:30    
42. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/05/17 09:30    
43. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 21/05/17 10:00    
44. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΨ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/05/17 11:00

Related posts

Έρχεται Γενική Συνέλευση στη Δόξα Βύρωνος

abola10

Σοβαρά ενοχλημένος ο Διαμάντης

abola10

Στην επανάληψη η Λυκόβρυση (2-0)

Abola Team