17.8 C
Αθήνα
Οκτώβριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Ο ΑΟ Περιστερίου 4-1-Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (20/5) στην ΕΠΣΑ

Στους αγώνες κατάταξης του Σαββάτου (20/5) στην ΕΠΣΑ αλλά και στις διοργανώσεις υποδομής σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ (θέσεις 27-28)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/05/17 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 4-1
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 3ου Ομίλου (θέσεις 13-14)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/05/17 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 3-0
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΩΝ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/05/17 17:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 3-0
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΩΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/05/17 18:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-0
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/05/17 17:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 3-1
Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/05/17 18:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 4-0
7. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/05/17 18:30 ΠΕΓΙΟΣ Γ. 2-0
Ακαδημιών10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 20/05/17 10:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 0-4
9. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 20/05/17 11:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 3-2
Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 20/05/17 18:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 2-2
11. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/05/17 18:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-2
12. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 20/05/17 19:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΙΑΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/05/17 16:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-2
14. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/05/17 18:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 0-1
15. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/05/17 20:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/05/17 20:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/05/17 10:30 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 2-4
18. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/05/17 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-0
19. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/05/17 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-5
Ακαδημιών15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/05/17 10:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-0

Related posts

Νίκες για Ελευθερούπολη, Δάφνη Π. Φαλ., ΑΟ Περιστερίου

Abola Team 3

Επίδειξη ισχύος ο Χαραυγιακός (2-1)

Abola Team

Ανανέωσε όλος ο Βασικός Κορμός στην Α.Ε Ελευθερούπολης!

Ρένος Γιαμπουράς