20 C
Αθήνα
Οκτώβριος 22, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (20 & 21/5) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (20 & 21/5) στην ΕΠΣΑ και στους αγώνες της υποδομής σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ (θέσεις 27-28)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/05/17 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 4-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος play-off
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/05/17 17:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος play-off
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 21/05/17 17:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-1
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 3ου Ομίλου (θέσεις 13-14)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/05/17 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 3-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος play-off (2ου-5ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/05/17 17:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος play-off (3ου – 4ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 21/05/17 17:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος play-off (3ου – 4ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/05/17 17:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος play-off (3ου-4ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 21/05/17 17:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος play-off (3ου-4ου)
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 21/05/17 17:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 3-1
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΩΝ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/05/17 17:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 3-0
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΩΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/05/17 18:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 1-0
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/05/17 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 4-1
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/05/17 17:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 3-1
Ακαδημιών 9ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/05/17 18:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 4-0
15. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/05/17 18:30 ΠΕΓΙΟΣ Γ. 2-0
16. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 21/05/17 11:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-0
17. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 21/05/17 16:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 4-1
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/05/17 18:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-1
Ακαδημιών10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ (Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ) Σάββατο 20/05/17 10:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 0-4
20. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 20/05/17 11:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 3-2
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 21/05/17 09:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 3-2
22. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 21/05/17 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-0
23. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 21/05/17 18:00 ΣΑΝΙΑΝΟΣ Θ. 0-4
Ακαδημιών11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 20/05/17 18:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 2-2
25. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/05/17 18:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-2
26. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 20/05/17 19:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-2
27. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 21/05/17 10:00 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 1-7
28. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΡΟΥΦ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 21/05/17 19:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 3-3
Ακαδημιών12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΙΑΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/05/17 16:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-2
30. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/05/17 18:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 0-1
31. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/05/17 20:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 4-2
32. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 21/05/17 19:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-4
Ακαδημιών13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/05/17 20:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-2
34. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 21/05/17 10:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-7
35. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/05/17 18:00 ΠΕΓΙΟΣ Γ. 1-0
36. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/05/17 20:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-4
Ακαδημιών14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/05/17 10:30 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 2-4
38. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/05/17 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-0
39. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/05/17 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-5
40. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 21/05/17 17:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-3 α.α.
Ακαδημιών15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/05/17 10:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-0
42. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/05/17 09:30 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
43. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 21/05/17 10:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 0-2
44. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΨ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/05/17 11:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α. 2-3

Related posts

Ορισμοί αναβληθέντων αγώνων Κυπέλλου 12/9

Abola Team 2

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4 & 5/3) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Τον σπουδαίο γυμναστή Θωμά Μακρή προσέλαβε ο Άρης Πετρούπολης

Abola Team 3