21.9 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 27, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Κλήση στην Προεθνική ομάδα της ΕΠΣΑΝΑ γεννηθέντες το 2002 και οι διαιτητές στους τελικούς των Παμπαίδων

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2002):   

          

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 
την ΤΡΙΤΗ 30/05/2017 και ώρα 15.30στο γήπεδο ΑΝΘΟΥΣΑΣ   ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.     

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1 ΠΕΤΡΟΥ Γ. ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
2 ΠΡΟΚΟΣ Α. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
3 ΤΣΙΛΙΚΙΡΓΙΑΝ Μ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
4 ΤΑΝΓΚΟΥ Ε. Α.Ε.ΓΕΡΑΚΑ
5 ΛΙΟΥΜΗΣ Α. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
6 ΜΑΡΚΑΝΤΑΣΗΣ Β. ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
7 ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ Α. ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
8 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Ι. ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
9 ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ Κ. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
10 ΓΙΟΚΑΡΗΣ Δ. ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ
11 ΚΑΤΡΑΒΑΣ Π. ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ
12 ΛΛΑΜΨΙΑΣ Κ. ΔΟΞΑ  ΑΝΟΙΞΗΣ
13 ΨΩΜΑΣ Μ. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
14 ΚΑΡΤΑΛΟΣ Ι ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
15 ΠΟΥΛΙΔΗΣ Π. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
16 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡ. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
17 ΤΣΑΙΝΗΣ Ι. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
18 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ Ε. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
19 ΚΑΤΣΑΡΙΔΗΣ Κ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
20 ΚΟΚΚΟΤΟΣ Θ. Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ
21 ΑΛΕΞΙΟΥ Φ. Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ
22 ΓΑΡΙΔΑΣ Α. Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ
23 ΒΙΝΙΟΣ Κ. Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ
24 ΜΑΤΣΑΣ Γ. ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
25 ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ Γ. ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ
26 ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ Ι. Α.Ο.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
27 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΔΡ. Α.Ο.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
28 ΠΑΠΠΑΣ Σ.-Ν ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
29 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔ. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
30 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
31 ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΣΠ. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
32 ΤΣΙΑΜΟΥΡΤΑΣ Ζ ΚΑΛΥΒΙΑ
33 ΠΟΥΛΟΣ Γ. ΚΑΛΥΒΙΑ
34 ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ Α. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
35 ΚΥΡΙΑΚΟΥ Ν. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
36 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ Δ. Α.Ο ΚΟΡΩΠΙΟΥ
37 ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ Γ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Σ. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
39 ΜΠΕΛΛΟΣ Δ. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
40 ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ Δ. ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
41 ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ Ν. ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
42 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΔΗΜ. Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ
43 ΜΠΑΡΟΥΣ Ε.-Γ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
44 ΜΠΕΛΑΒΡΑΚΗΣ ΑΣΤ. ΚΥΑΝΟΥΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
45 ΓΙΟΧΑΝΣΟΝ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Π. ΚΥΑΝΟΥΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
46 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Π. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
47 ΓNΤΕΛΗΣ ΣΕΡ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
48 ΣΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΓΓ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
49 ΒΙΤΣΙΟΣ Π. ΑΤΛΑΝΤΙΣ
50 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Ν. ΑΤΛΑΝΤΙΣ
51 ΛΟΥΚΑΣ Ν. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
52 ΤΖΙΑΤΖΙΟΣ Κ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
53 ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ Χ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
54 ΤΣΑΛΑΚΟΥ Α. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
55 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ν. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
56 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
57 ΓΑΝΤΖΟΥΛΑΣ Α. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΚΛΗΘΕΝΤΕΣ  ΠΡΕΠΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΔΙΚΑΙΩΣ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΛΗΣΗ 

Τελικός Παμπαίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 27/05/17 18:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ.  
Τελικός Θεσμού Κυπέλλου Παμπαίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 27/05/17 15:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.  
Μικρός Τελικός Παμπαίδων
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 27/05/17 16:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.

 

 
 

Related posts

Συλληπητήρια του ΑΟΒ για τον πρόεδρο του Ολυμπιακού Λαυρίου, Μιχάλη Τσίκλο

Ρένος Γιαμπουράς

Τετάρτη 23 Νοεμβρίου τα ματς της 3ης φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ!

Ρένος Γιαμπουράς

Η ΕΠΣΑΝΑ για τα προσωρινά δελτία, για το παράβολο συμμετοχής για τη σχολή UEFA C

Abola Team 3