2.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 16/9 και 17/9 στην ΕΠΣΑ

Τα ματς του Σαββατοκύριακου 16/9 και 17/9 σε Κύπελλο και Α’ κατηγορία στην ΕΠΣΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

2η ΑΓΩΝ.47ου ΚΥΠΕΛΛΟΥ<Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ>
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 16/09/17 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
2. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/09/17 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
3. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/09/17 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
4. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/09/17 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.  
5. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/09/17 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
6. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/09/17 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
7. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/09/17 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
8. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/09/17 10:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.  
9. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/09/17 10:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
10. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/09/17 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
11. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/09/17 10:30 ΖΗΣΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
12. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 17/09/17 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
13. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/09/17 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α.  
14. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/09/17 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
15. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/09/17 16:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
16. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/09/17 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.  
17. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/09/17 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
18. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/09/17 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
19. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/09/17 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
20. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/09/17 16:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
21. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 17/09/17 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
22. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/09/17 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
24. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
25. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
26. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/09/17 17:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
27. ΡΟΥΦ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.  
28. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.  
29. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.  
30. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΠΕΥΚΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΦΙΤΣΑΣ Β.  
32. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.  
33. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
34. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/09/17 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.  
35. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/09/17 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
36. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.  
37. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.  
38. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 17/09/17 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.

Related posts

Ολόκληρο το ρόστερ και τα φιλικά του Απόλλωνα Χαλανδρίου

Abola Team 2

Δίκαια ο Πανερυθραϊκός

Βασίλης Θεόκλητος

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) σε όλες τις κατηγορίες και των υποδομών στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3