3.2 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 23/9 και 24/9 στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου 23/9 και 24/9 στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 23/09/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-3
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βούλας Σάββατο 23/09/17 16:30 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΦΑΜΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
0-0
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Άνοιξης Σάββατο 23/09/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
4. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Σάββατο 23/09/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-1
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 24/09/17 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
3-2
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 24/09/17 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
0-4
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΡΚΟ Κερατέας Κυριακή 24/09/17 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
1-2
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 24/09/17 16:30 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-2
Β Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 23/09/17 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
5-0
10. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 24/09/17 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-0
11. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 24/09/17 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
1-4
12. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βουλιαγμένης Κυριακή 24/09/17 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
2-1
13. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Σταμάτας Κυριακή 24/09/17 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
1-0
14. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Κρυονερίου Κυριακή 24/09/17 16:30 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
0-0
15. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ραφήνας Κυριακή 24/09/17 16:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-2
16. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 24/09/17 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
7-1

Related posts

Κύπελλο ΕΠΣΑΝΑ (α’ φάση): Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου (10/9)

Ρένος Γιαμπουράς

Στα Γλυκά Νερά ο Θανόπουλος!

Abola Team

Άλλο επίπεδο και στην κοπή της πίτας η ΕΠΣΑΝΑ του Δημήτρη Γιαρένη-Παρόντες ο πρόεδρος της ΕΠΟ Βαγγέλης Γραμμένος, παράγοντες του επαγγελματικού ποδοσφαίρου και βουλευτές

Abola Team 3