free page hit counter
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές στην πρεμιέρα σε όλους τους ομίλους της Γ’ Εθνικής

Τα ματς της πρεμιέρας στην Γ’ Εθνική, θα τα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

Κυριακή 1/10 – Γ’ Εθνική

1η αγωνιστική – 16:00

 

1ος όμιλος

ΑΕ Διδυμότειχου-Νέστος Χρυσούπολης

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης), βοηθοί: Κούλα, Εμπλιούκ (Ξάνθης)

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Απόλλων Παραλιμνίου

Διαιτητής: Σιμίδης (Έβρου), βοηθοί: Τερζόπουλος, Κίτσος (Έβρου)

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Αετός Ορφανού

Διαιτητής: Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), βοηθοί: Κουβαλάκης, Παστιάδης (Δράμας)

Καβάλα-Άρης Αβάτου

Διαιτητής: Δρακίδης (Θράκης), βοηθοί: Δανδανίδης, Καραγιάννης (Θράκης)

Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Προσκυνητών

Διαιτητής: Ψωμόπουλος (Καβάλας), βοηθοί: Βερνέζης, Μανάλης (Καβάλας)

Ελπίδα Σκουτάρεως-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

Διαιτητής: Παλιούρας (Μακεδονίας), βοηθοί: Παπαδόπουλος, Μιχταζίδης (Μακεδονίας)

 

2ος όμιλος

Άρης Παλαιοχωρίου-Φίλιππος Αλεξάνδρειας

Διαιτητής: Τρακαλιάνης (Σερρών), βοηθοί: Κρυωνάς, Αναστασιάδης (Σερρών)

Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός

Διαιτητής: Δημητριάδης (Χαλκιδικής), βοηθοί: Χρυσαϊδης, Πασαλής (Χαλκιδικής)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Νάουσα

Διαιτητής: Χανίδης (Μακεδονίας), βοηθοί: Μποζατζίδης, Κουφός (Μακεδονίας)

Μακεδονικός-Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας), βοηθοί: Μηνούδης, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Εδεσσάικος-ΑΠΕ Λαγκαδά

Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας), βοηθοί: Γιάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας)

ΑΟ Καρδίας-Πιερικός

Διαιτητής: Τσαλουχίδης (Κιλκίς), βοηθοί: Γούτας, Χριστακόγλου (Χαλκιδικής)

ΑΕ Καρίτσας-Ηρακλής

Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Πέλλας), βοηθοί: Δεμερτζής, Δέλλιος (Πέλλας)

Ρεπό: Κιλκισιακός

 

3ος όμιλος

ΑΕ Ποντίων Καραγιαννίων-Αστέρας Παραποτάμου

Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων), βοηθοί: Μπάλας, Σταφυλάς (Τρικάλων)

Δόξα Κρανούλας-Τηλυκράτης Λευκάδας

Διαιτητής: Τσετσίλας (Γρεβενών), βοηθοί: Στεφούλης, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

ΑΕ Λευκίμμης-Θεσπρωτός

Διαιτητής: Μπαϊλης (Πρέβεζας), βοηθοί: Φραγκούλης, Τσόγκας (Πρέβεζας)

Μακεδονικός Φούφα-Νέος Αμφίλοχος

Διαιτητής: Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), βοηθοί: Δημόπουλος, Δράγος (Φλώρινας)

Πανλευκάδιος-Σκουφάς Κομποτίου

Διαιτητής: Πάνος (Ηπείρου), βοηθοί: Καραλής, Αντωνίου (Ηπείρου)

Καστοριά-Ερμής Αμυνταίου

Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης), βοηθοί: Τζιαμπάσης, Τζιουβάρας (Κοζάνης)

Ρεπό: Καστοριά

 

4ος όμιλος

Οπούντιος Μαρτίνου-Αχιλλέας Φαρσάλων

Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας), βοηθοί: Φίλος, Παγουρας (Βοιωτίας)

Θήβα-ΑΟ Σελλανών

Διαιτητής: Πόγκας (Εύβοιας), βοηθοί: Πριόνας, Δελχάς (Εύβοιας)

ΑΠΟΚ Βελούχι-Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας), βοηθοί: Καραγιάννης, Λιτοσελίδης (Φθιώτιδας)

Νίκη Βόλου-Ρήγας Φεραίος

Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας), βοηθοί: Καραγιαννης (Λάρισας), Αναστασίου (Θεσσαλίας)

ΝΠΣ Βόλος-Αστέρας Ιτέας (Σάββατο 30/9-16:00)

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας), βοηθοί: Τίκας, Κανιούρας (Καρδίτσας)

Διγενής Νεοχωρίου-Αμβρυσσέας Δίστομου

Διαιτητής: Τσιτσανούδς (Λάρισας), βοηθοί: Τσαπράζης, Νάκας (Λάρισας)

Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

 

 

 

 

 

5ος όμιλος

Τσικλητήρας Πύλου-ΠΑΟ Βάρδας

Διαιτητής: Κόλλιας (Αργολίδας), βοηθοί: Λυκομήτρος, Λέκκας (Αργολίδας)

Λεωνίδιου-Ζάκυνθος (14:00)

Διαιτητής: Τουρλομούσης (Μεσσηνίας), βοηθοί: Αθανασοπούλου, Γκούμας (Μεσσηνίας)

Καλαμάτα-Αχαϊκή

Διαιτητής: Καλογεράκος (Ζακύνθου), βοηθοί: Ψαρρής (Ζακύνθου), Σταματάκος (Λακωνίας)

Διαγόρας Βραχνέικων-Παναρκαδικός

Διαιτητής: Σταυρόπουλος (Ηλείας), βοηθοί: Ασημακόπουλος, Λιάπης (Ηλείας)

Αστέρας Βλαχιώτη-Πανηλειακός

Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας), βοηθοί: Τριανταφύλλου, Καματάκης (Αρκαδίας)

Αστέρας Αμαλιάδας-Παλληξουριακός

Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαϊας), βοηθοί: Ζούλης, Γεωργακόπουλος (Αχαϊας)

 

6ος όμιλος

Προοδευτική-Ιωνικός

Διαιτητής: Αντιπαριώτης (Ανατ. Αττικής), βοηθοί: Μητάρης, Καραθανάσης (Ανατ. Αττικής)

Ασπρόπυργος-Ρόδος (15:00)

Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας), βοηθοί: Παπανικολάου (Κορινθίας), Γιαννίκος (Πειραιά)

Κερατσίνι-Ιάλυσος (Σάββατο 30/9-16:00)

Διαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθηνών), βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Κορτέσης (Αθηνών)

Πέλοπας Κιάτου-Λουτράκι

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας), βοηθοί: Κουτρομάνος, Βαλλιάνος (Αιτ/νίας)

Εθνικός-ΑΟ Ζευγολατιού

Διαιτητής: Ωραιόπουλος (Δωδ/νήσου), βοηθοί: Βιντσεντζάτος, Γκόντα (Ανατ. Αττικής)

Ρεπό: Διαγόρας

 

7ος όμιλος

Αήττητος Σπάτων-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής (14:00)

Διαιτητής: Σφέτσιας (Σάμου), βοηθοί: Ντζουροπάνος, Βαλκάνος (Δυτ. Αττικής)

Πανθηραϊκός-Ερμής Κιβερίου (12:00)

Διαιτητής: Μπαλαχούτης (Πειραιά), βοηθοί: Κεφαλιάκος, Σγουράκης (Πειραιά)

Παναργειακός-Χαλκίδα

Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών), βοηθοί: Δέτση, Αραβίδης (Αθηνών)

Αιολικός-Ένωση Ερμιονίδας

Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου), βοηθοί: Πετρίδης (Χίου), Τσολακίδης (Αθηνών)

Ταμυναϊκός-Τριγλία Ραφήνας

Διαιτητής: Νταουλάς (Δυτ. Αττικής), βοηθοί: Νικολάου, Σταυρόγλου (Αθηνών)

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 

8ος όμιλος

Ηρόδοτος-ΟΦ Ιεράπετρας

Διαιτητής: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), βοηθοί: Κοκμότος, Λιοδάκης (Ρεθύμνου)

Άγιος Ιερόθεος-ΑΕ Μυλοπόταμου

Διαιτητής: Ρούσσος (Κορινθίας), βοηθοί: Τριαντάφυλλος, Σάνος (Κορινθίας)

Ερμής Ζωνιανών-Ατσαλένιος

Διαιτητής: Γιουματζίδης (Χανίων), βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Κομισόπουλος (Χανίων)

ΑΟ Παλαιόχωρας-Κηφισιά

Διαιτητής: Κραγασάκης (Ηρακλείου), βοηθοί: Γαρεφαλάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

Αιγάλεω-Φωστήρας

Διαιτητής: Μανιώτης (Ανατ. Αττικής), βοηθοί: Γουρνιάς, Κυριακόπουλος (Ανατ. Αττικής)

Ρεπό: Ηλυσιακός

Related posts

Κωτσοβός: «Είμαι πολύ χαρούμενος που επιστρέφω στο Ρέθυμνο με την ΑΕ Μυλοποτάμου»

Abola Team 3

Συνεχίζει και ο Ντόμας στον ΠΑΟ Βάρδας

Abola Team 3

Ανανέωσαν Μπότος και Μπατής με το Κερατσίνι

Abola Team 3