Το τέρμα του Εγιουρμού στο 25′ ήταν αρκετό για την ομάδα των δυτικών προαστίων ώστε να φτάσουν στην δεύτερη συνεχόμενη νίκη τους φτάνοντας τους έξι βαθμούς και την 6η θέση μαζί με τον Θρίαμβο Αθηνών.
Από την άλλη, η Δόξα ισοβαθμεί με τρεις βαθμούς μαζί με τους Μικρασιατικό, Κένταυρο Βριλησσίων και Νέα Ιωνία βλέποντας τη διαφορά που την χωρίζει από τον πρωτοπόρο ΑΟΤ Αλίμου να είναι στους εννέα βαθμούς.
Δοκάρι για τους νικητές είχε ο Εγιουρούμ στο 46′, με τους γηπεδούχους στο 90+1 να χάνουν με τον Παναγιώτη Ατματζίδη (υπέπεσε ο Μπάρκας σε χέρι)