11.5 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 8, 2021
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές στην 3η αγωνιστική στην Γ’ Εθνική

Οι διαιτητές και οι βοηθοί τους στην 3η αγωνιστική της Γ΄ Εθνικής:

 

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Οπούντιος Μαρτίνου-Α.Ο. Θήβα

Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτικής Αττικής)

Βοηθοί: Βαλκάνος (Δυτικής Αττικής), Καντανολέων (Δυτικής Αττικής)

 

Αμβρυσσέας Διστόμου-Ρήγας Φεραίου

Διαιτητής: Καλαμάτας (Εύβοιας)

Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Δέλχας (Εύβοιας)

 

Αστέρας Ιτέας-Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Φωτόπουλος (Αττικής)

Βοηθοί: Καραγιαννίδης (Αττικής), Κασιμάτης (Αττικής)

 

ΑΠΟΚ Βελούχι-Αλμυρός

Διαιτητής: Κέκελος (Αιτωλοακαρνανίας)

Βοηθοί: Βασιλόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας), Λύσαρης (Αιτωλοακαρνανίας)

 

Ν.Π.Σ. Βόλος-Α.Ο. Σελλάνων

Διαιτητής: Λαθύρης (Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Καραγιάννης (Φθιώτιδας), Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

 

Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων

Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Βοηθοί: Σταφύλας (Τρικάλων), Μπάλας (Τρικάλων)  

 6ος όμιλος

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Βισκαδούρος, Σαμοϊλης-Σταυρόγλου (Ηρακλείου, Αθηνών-Αθηνών)

 

ΙΑΛΥΣΟΣ-ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ: Φίτσας, Κεφαλιάκος-Φαγκρίδας (Δυτικής Αττικής, Πειραιά-Πειραιά)

 

ΡΟΔΟΣ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Παρχαρίδης, Κορώνας-Σγουράκης (Δράμας, Πειραιά-Πειραιά)

 

ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ: Περράκης, Αρμακόλας-Μουτάφης (Αθηνών, Κυκλάδων-Κυκλάδων)

 

ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ: Κορδολαίμης, Πολυχρονιάδδης-Κάλλης (Ανατολικής Αττικής)

 

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Αήττητος Σπάτων-Πανθηραϊκός

Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)

Βοηθοί: Τσολακίδης, Νικολάου (Αθηνών)

 

Ταμυναϊκός Αλιβερίου-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής

Διαιτητής: Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)

Βοηθοί: Δόσκορης (Φθιώτιδας), Κορακιανίτης (Βοιωτίας)

 

Ερμιονίδα-Ερμής Κιβερίου

Διαιτητής: Γκριτζέπης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος, Καματάκης (Αρκαδίας)

 

Τριγλία Ραφήνας-Α.Ο. Χαλκίς

Διαιτητής: Ευθυμίου (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Πρέτζας, Κρετίμος (Δυτ. Αττικής)

 

Παναργειακός-Θύελλα Ραφήνας

Διαιτητής: Κακρίδης (Κορινθίας)

Βοηθοί: Παπανικολάου, Σεφέρης (Κορινθίας)

 

8ος όμιλος

 

Κυριακή 15 Οκτωβρίου (16:00)

Ηρόδοτος-Άγιος Ιερόθεος

Σωτηριάδης (Λασιθίου), Πάγκαλος (Λασιθίου)-Κομισόπουλου (Χανίων)

Παρατηρητής διαιτησίας: Χριστοδουλάκης (Ρεθύμνου)

 

Φωστήρας-ΑΕ Μυλοποτάμου

Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου), Καραθανάσης-Βιντσεντζάτος (Αν. Αττικής)

Παρατηρητής διαιτησίας: Παστρωμάς (Δυτ. Αττικής)

 

Κηφισιά-ΠΟΑ

Λεμπέσης, Τζιλίρης-Χρηστάκος (Πειραιά)

Παρατηρητής διαιτησίας: Μαργαρίτη (Ευβοίας)

 

Ερμής Ζωνιανών-Ηλυσιακός

Χαραλαμπάκης, Μαυρουδής-Τρουλινός (Ηρακλείου)

Παρατηρητής διαιτησίας: Βασσάλος (Χανίων)

 

Παλαιόχωρα-ΟΦ Ιεράπετρας

Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Κοκμοτός-Λιοδάκης (Ρεθύμνου)

Παρατηρητής διαιτησίας: Μαστορίδης (Ηρακλείου)

 

Ρεπό: Αιγάλεω

Related posts

Ο Τερεζόπουλος στην τεχνική ηγεσία της Ρόδου

Abola Team 3

Λευκή ισοπαλία για Φωστήρα και Ηλυσιακό

Abola Team 2

Έμεινε ο Μανουσάκης στην Παλαιόχωρα

Abola Team 3