10.3 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 1, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (21/10) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (21/10) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 2-1
2. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 3-0
3. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΠΕΥΚΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 1-0
6. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-2
7. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 3-1
8. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-4
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 7-0
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α. 0-0
11. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π. 1-2
12. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-1
14. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 4-0
15. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-0
16. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 1-2
17. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 1-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 2-1
19. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-2
20. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΝΙΩΤΗ Α. 0-3
21. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 2-1
22. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 2-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 2-0
24. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/10/17 16:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-1
27. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-2
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-2
29. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-3
Νέων 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 09:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-2
31. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 10:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 4-0
32. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/10/17 10:45 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-2
33. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 11:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-6
34. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/10/17 20:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
Νέων 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/10/17 09:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 3-6
36. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/10/17 18:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
37. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/10/17 19:00 ΙΣΣΑ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
38. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 21/10/17 19:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
Νέων 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 21/10/17 10:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-3
40. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/10/17 18:15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
41. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 21/10/17 18:45 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
42. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 19:45 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Νέων 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 21/10/17 09:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 6-0
44. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/10/17 10:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-2
45. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/10/17 12:15 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-2
46. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/10/17 18:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
47. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 18:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
Νέων 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 09:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 4-1
49. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 09:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 1-0
50. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 21/10/17 13:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 2-0
51. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 6-0
Νέων 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/10/17 09:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 4-0
53. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΡΟΥΦ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/10/17 09:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-6
54. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/10/17 11:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-1
55. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 21/10/17 11:45 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 1-2
Νέων 7ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/10/17 10:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-1
57. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/10/17 12:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
58. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΒΥΡΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 21/10/17 13:15 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 5-0
59. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-1
60. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/10/17 20:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
Νέων 8ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-2
62. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/10/17 20:15 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/10/17 09:00 ΧΙΟΝΗΣ Α. 2-1
64. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/10/17 12:45 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-2
65. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/10/17 13:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-6
66. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 18:15 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.  
67. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/10/17 20:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 21/10/17 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-2
69. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/10/17 11:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-2
70. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/10/17 12:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-0
71. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/10/17 13:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-2
72. ΙΑΣΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 18:30 ΖΥΓΑΣ Π.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 21/10/17 10:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-0
74. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 21/10/17 12:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
Παίδων 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 09:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 6-0
76. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 21/10/17 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-11
77. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 21/10/17 18:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
78. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/10/17 18:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 21/10/17 10:00 ΙΣΣΑ Α. 2-2
80. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 21/10/17 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-3
81. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 11:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-2
82. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 18:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/10/17 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-1
84. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 20:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 21/10/17 11:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 8-0
86. ΡΟΥΦ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/10/17 11:30 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 0-0
87. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/10/17 18:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
88. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/10/17 18:30 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
89. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/10/17 20:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/10/17 10:00 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 1-1
91. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/10/17 11:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-3
92. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 12:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-3
93. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 13:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-3
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΑΕΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 21/10/17 10:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-4
95. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/10/17 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 0-5
96. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 10:45 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-3
97. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 5-1
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/10/17 12:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-4
99. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 14:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-5
100. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 14:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-1
101. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 18:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 21/10/17 09:00 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 2-2
103. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/10/17 11:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-0
104. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 21/10/17 11:45 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-0
105. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 21/10/17 12:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 7-1
106. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/10/17 17:00 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 3-0
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
107. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/10/17 10:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 6-0
108. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 21/10/17 10:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-0
109. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/10/17 16:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 1-4
110. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/10/17 18:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
111. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/10/17 18:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
112. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/10/17 18:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 21/10/17 11:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 1-2
114. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 14:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
115. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 20:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
116. ΙΑΣΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 20:15 ΖΥΓΑΣ Π.  
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 21/10/17 10:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
118. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/10/17 11:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-7
119. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/10/17 11:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-6
120. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/10/17 18:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
121. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/10/17 18:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
122. ΑΕΚ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 21/10/17 12:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 4-2
123. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 13:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-3
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/10/17 13:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-4
125. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-2
126. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 21/10/17 20:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
127. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/10/17 14:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 4-1
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
128. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 21/10/17 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-0
129. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 21/10/17 12:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 1-2
130. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 12:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-3
131. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/10/17 13:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-4

Related posts

Όλα τα αποτελέσματα στους αγώνες Κυπέλλου-Τετάρτη 26/9 για την 3η φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ

Ρένος Γιαμπουράς

Ένας Χαραυγιακός… πέντε αστέρων! (βίντεο και φώτο)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Αγχωτική νίκη ο ΠΑΟ Ρουφ (1-0)

Abola Team