14.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 5, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (28/10 και 29/10) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (28/10 και 29/10) στην ΕΠΣΑΝΑ σε όλες τις κατηγορίες σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 28/10/17 16:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
0-0
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καλυβίων Σάββατο 28/10/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-1
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 28/10/17 16:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-0
4. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Άνοιξης Σάββατο 28/10/17 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
1-1
5. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βούλας Σάββατο 28/10/17 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
2-2
6. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Μαραθώνα Κυριακή 29/10/17 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
0-0
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Κυριακή 29/10/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
0-0
8. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 29/10/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-0
Β Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Δροσιάς Σάββατο 28/10/17 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
2-0
10. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Ραφήνας Σάββατο 28/10/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
1-0
11. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 29/10/17 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
0-3
12. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 29/10/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
1-0
13. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αφιδνών Κυριακή 29/10/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
0-1
14. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 29/10/17 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
2-1
15. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Ραφήνας Κυριακή 29/10/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-3
16. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 29/10/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
0-0
Α Όμιλος Νέων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 29/10/17 09:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 1-1
18. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βούλας Κυριακή 29/10/17 10:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 3-1
19. ΜΑΡΚΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Μαρκόπουλου Κυριακή 29/10/17 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α. 6-0
20. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κερατέας Κυριακή 29/10/17 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 2-1
Β Όμιλος Νέων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ραφήνας Κυριακή 29/10/17 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 1-2
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Κυριακή 29/10/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α., ΡΙΖΟΣ Δ. 3-2
23. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 29/10/17 10:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 2-1
24. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 29/10/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 2-1
Γ Όμιλος Νέων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Μαραθώνα Κυριακή 29/10/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 1-3
26. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 29/10/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
27. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κρυονερίου Κυριακή 29/10/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 2-3
28. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 29/10/17 11:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 6-0
Δ Όμιλος Νέων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 29/10/17 00:00    
30. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 29/10/17 09:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 2-1
31. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 29/10/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
32. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 29/10/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 1-1
Α Όμιλος Παίδων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 29/10/17 11:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
34. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 29/10/17 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-8
35. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 29/10/17 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.  
36. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 29/10/17 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
37. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Κυριακή 29/10/17 12:30 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. 1-1
Β Όμιλος Παίδων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΜΑΡΚΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Μαρκόπουλου Κυριακή 29/10/17 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 1-2
39. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 29/10/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
40. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 29/10/17 12:30 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 7-1
41. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 29/10/17 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 0-2
42. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 29/10/17 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-2
Γ Όμιλος Παίδων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 29/10/17 00:00    
44. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Δροσιάς Κυριακή 29/10/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
45. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Κυριακή 29/10/17 12:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 2-0
46. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 29/10/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
47. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 29/10/17 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 0-3
Δ Όμιλος Παίδων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αφιδνών Κυριακή 29/10/17 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
49. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κρυονερίου Κυριακή 29/10/17 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 0-8
50. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 29/10/17 12:30 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. 0-6
51. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 29/10/17 13:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 0-6
52. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 29/10/17 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ. 1-6

Related posts

Η ανάρτηση του προέδρου των Καλυβίων Νίκου Πουλόπουλου για την βράβευσή του στην κοπή πίτας της ΕΠΣΑΝΑ-Παρέστησαν ο δήμαρχος Ραφήνας-Πικερμίου Ε. Μπουρνούς, τα συγχαρητήρια του προέδρου του Κορωπίου και ο πρόεδρος του Αστέρα Βάρης Δ. ΠΑΠΙΟΣ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 15/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Ρένος Γιαμπουράς

Όλα τα στοιχεία, οι συνθέσεις και τα γκολ από τα ματς της 5ης αγωνιστικής στην Α’ ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 2