15.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 25, 2021
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (28/10 και 29/10) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (28/10 και 29/10) σε Α’ και Β’ ΕΠΣΑ αλλά και στις κατηγορίες της υποδομής σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
2. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 2-1
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-2
4. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 2-2
5. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-2
6. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 1-1
7. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 3-2
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 29/10/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1-5
10. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 2-8
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-1
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 29/10/17 11:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-1
13. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 2-2
14. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-0
15. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 2-1
16. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 0-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 3-1
18. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-0
19. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 29/10/17 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-1
20. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/10/17 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-0
21. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2-4
22. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 0-0
23. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/10/17 15:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-0
24. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 29/10/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΙΩΤΗ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 3-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-3
26. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΩΤΗ Α. 0-0
27. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΔΕΤΣΗ Μ. 0-2
28. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-1
29. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/10/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 1-0
30. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-1
31. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 29/10/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 2-0
32. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΤΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 2-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 28/10/17 16:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-4
34. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 1-1
35. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/10/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-5
36. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-0
37. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α. 0-1
38. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-1
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-0
40. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 29/10/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-3
Νέων 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/10/17 16:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-2
42. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/10/17 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-0
43. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/10/17 18:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 4-0
44. ΙΑΣΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 11:45 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-8
45. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/10/17 17:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
46. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/10/17 19:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
Νέων 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/10/17 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-2
48. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 28/10/17 17:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 1-0
49. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/10/17 18:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 3-0
50. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/10/17 18:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 4-0
51. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 29/10/17 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 2-4
52. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 29/10/17 10:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-2
53. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 17:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
Νέων 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/10/17 15:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-1
55. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/10/17 18:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-1
56. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 29/10/17 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 4-0
57. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 29/10/17 17:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
58. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 18:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
59. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 29/10/17 19:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Νέων 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/10/17 15:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-5
61. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/10/17 17:30 ΙΣΣΑ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 0-0
62. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 28/10/17 17:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 7-1
63. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 29/10/17 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-3
64. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/10/17 17:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
65. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/10/17 18:45 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 28/10/17 17:00 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 4-4
67. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 29/10/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 5-1
68. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/10/17 17:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
69. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 29/10/17 17:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
70. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/10/17 19:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/10/17 18:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-2
72. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 29/10/17 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-8
73. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 10:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-1
74. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 29/10/17 11:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-1
75. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 29/10/17 16:45 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
76. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 29/10/17 17:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
77. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 19:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/10/17 18:15 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 2-1
79. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 29/10/17 13:00 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 2-1
80. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 29/10/17 13:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-5
81. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 29/10/17 18:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
82. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/10/17 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
83. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 29/10/17 18:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
Παίδων 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 28/10/17 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
85. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/10/17 18:30 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 0-9
86. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 29/10/17 10:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-2
87. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 29/10/17 10:30 ΖΥΓΑΣ Π. 2-0
88. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 29/10/17 11:00 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 2-2
89. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 29/10/17 11:15 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
90. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 29/10/17 13:00 ΙΣΣΑ Α. 2-1
Παίδων 5ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 28/10/17 14:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
92. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/10/17 17:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 0-2
93. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 29/10/17 10:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-1
94. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 11:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 1-5
95. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/10/17 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-0
96. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 13:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α. 3-0
Παίδων 6ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΡΟΥΦ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/10/17 16:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-3
98. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/10/17 17:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-4
99. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 28/10/17 19:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-2
100. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 29/10/17 10:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 5-4
101. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/10/17 12:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 4-0

Related posts

“Κεραυνός” στον ΠΑΟ ΡΟΥΦ με τη μεταγραφή του Λάμπρου Θαναηλάκη

Abola Team 2

Όλοι χαρούμενοι!

Abola Team

Τρίποντο-ανάσα ο Κένταυρος Βριλησσίων, νίκησε 2-1 τη Νέα Ιωνία

Abola Team 3