13.1 C
Αθήνα
Ιανουάριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4/11 και 5/11) στην ΕΠΣΔΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4/11 και 5/11) στην ΕΠΣΔΑ και στους Νέουςκαι στις υποδομές έχει ως εξής:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 04/11/17 15:00    
2. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/11/17 15:00    
3. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00    
4. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 04/11/17 15:00    
5. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 04/11/17 15:00    
6. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 05/11/17 15:00    
7. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 05/11/17 15:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00    
9. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/11/17 11:00    
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/11/17 15:00    
11. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 05/11/17 15:00    
12. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 05/11/17 15:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ SPORTLAND Σάββατο 04/11/17 10:00    
14. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 04/11/17 11:00    
15. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 04/11/17 11:00    
16. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 04/11/17 13:00    
17. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΒΥΖΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 04/11/17 17:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/11/17 12:00    
19. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 04/11/17 15:00    
20. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 05/11/17 11:00    
21. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 05/11/17 11:00    
22. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 05/11/17 13:00    
23. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 05/11/17 17:15    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 04/11/17 11:00    
25. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 05/11/17 13:00    
26. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 05/11/17 13:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/11/17 09:45    
28. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ SPORTLAND Σάββατο 04/11/17 12:00    
29. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/11/17 17:00    
30. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ SUPER BALL Κυριακή 05/11/17 11:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 04/11/17 17:00    
32. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΒΥΖΑΣ SOCCER LAND Κυριακή 05/11/17 10:00    
33. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 05/11/17 11:00    
34. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 05/11/17 11:30    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 04/11/17 11:00    
36. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Κυριακή 05/11/17 10:30    
37. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ SUPER BALL Κυριακή 05/11/17 13:00

Related posts

«Πέρασε» η Νέα Πέραμος από Ασπρόπυργο με Αγάθη

Nάσος Φακίδης

«Άψογη φιλοξενία του Απόλλωνα και περαστικά στον Παπαδόπουλο»

Nάσος Φακίδης

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (11 & 12/2) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3