15.3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 26, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 11 και 12/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 11 και 12/11 στην ΕΠΣΑΝΑ έχει ως εξής:

Α Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 11/11/17 15:00    
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλυβίων Σάββατο 11/11/17 15:00    
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 11/11/17 15:00    
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βούλας Σάββατο 11/11/17 15:00    
5. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 11/11/17 15:00    
6. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γραμματικού Κυριακή 12/11/17 15:00    
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βάρης Κυριακή 12/11/17 15:00    
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 12/11/17 15:00    
Β Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Δροσιάς Σάββατο 11/11/17 15:00    
10. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 11/11/17 15:00    
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ραφήνας Σάββατο 11/11/17 15:00    
12. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αφιδνών Κυριακή 12/11/17 15:00    
13. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 12/11/17 15:00    
14. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 12/11/17 15:00    
15. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κρυονερίου Κυριακή 12/11/17 15:00    
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Γέρακα Κυριακή 12/11/17 15:00    
Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αγίας Άννας Σάββατο 11/11/17 15:00    
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Διονύσου Σάββατο 11/11/17 15:00    
19. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 11/11/17 15:00    
20. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Καλάμου Σάββατο 11/11/17 15:00    
21. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 11/11/17 15:00    
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Συκαμίνου Κυριακή 12/11/17 15:00    
23. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 12/11/17 15:00    
Α Όμιλος Νέων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παπασιδέρη Σάββατο 11/11/17 10:00    
25. ΜΑΡΚΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 11/11/17 10:00    
26. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Σάββατο 11/11/17 10:00    
27. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βούλας Σάββατο 11/11/17 10:00    
Β Όμιλος Νέων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 11/11/17 10:00    
29. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 11/11/17 10:00    
30. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 11/11/17 10:00    
31. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 11/11/17 10:00    
Γ Όμιλος Νέων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 11/11/17 00:00    
33. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 11/11/17 10:00    
34. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 11/11/17 10:00    
35. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Γραμματικού Σάββατο 11/11/17 10:00    
Δ Όμιλος Νέων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καλάμου Σάββατο 11/11/17 10:00    
37. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 11/11/17 10:00    
38. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 11/11/17 10:00    
39. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 11/11/17 10:00    
Α Όμιλος Παίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναβύσσου Κυριακή 12/11/17 10:00    
41. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 12/11/17 10:00    
42. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Καλυβίων Κυριακή 12/11/17 10:00    
43. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Κυριακή 12/11/17 10:00    
44. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 12/11/17 10:00    
Β Όμιλος Παίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 12/11/17 10:00    
46. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γλυκών Νερών Κυριακή 12/11/17 10:00    
47. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 12/11/17 10:00    
48. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 12/11/17 10:00    
49. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 12/11/17 10:00    
Γ Όμιλος Παίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 11/11/17 10:00    
51. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 12/11/17 00:00    
52. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γραμματικού Κυριακή 12/11/17 09:00    
Δ Όμιλος Παίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Κυριακή 12/11/17 09:00    
54. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αφιδνών Κυριακή 12/11/17 10:00    
55. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 12/11/17 10:00    
56. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 12/11/17 10:00    
57. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 12/11/17 11:00    
Α Όμιλος Παμπαίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 11/11/17 12:30    
59. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κερατέας Σάββατο 11/11/17 12:30    
60. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Καλυβίων Σάββατο 11/11/17 12:30    
61. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 11/11/17 12:30    
62. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 11/11/17 12:30    
Β Όμιλος Παμπαίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Βoca Αrena Σάββατο 11/11/17 12:30    
64. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 11/11/17 12:30    
65. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Γέρακα Σάββατο 11/11/17 12:30    
66. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Διώνης Σάββατο 11/11/17 12:30    
67. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 11/11/17 13:00    
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Ραφήνας Σάββατο 11/11/17 12:30    
69. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γραμματικού Σάββατο 11/11/17 12:30    
70. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 11/11/17 12:30    
71. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διονύσου Σάββατο 11/11/17 12:30    
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 11/11/17 12:30    
73. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 11/11/17 12:30    
74. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Συκαμίνου Σάββατο 11/11/17 12:30    
75. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 11/11/17 12:30    
76. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 11/11/17 12:30    
Α Όμιλος Junior
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 12/11/17 12:30    
78. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 12/11/17 12:30    
79. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 12/11/17 12:30    
80. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 12/11/17 12:30    
81. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βούλας Κυριακή 12/11/17 12:30    
Β Όμιλος Junior
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΜΑΡΚΟ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 12/11/17 12:30    
83. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 12/11/17 12:30    
84. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Βoca Αrena Κυριακή 12/11/17 12:30    
85. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 12/11/17 12:30    
86. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗ Κυριακή 12/11/17 12:30    
Γ Όμιλος Junior
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γραμματικού Κυριακή 12/11/17 11:00    
88. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Διονύσου Κυριακή 12/11/17 12:30    
89. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Κυριακή 12/11/17 13:00    
Δ Όμιλος Junior
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αφιδνών Κυριακή 12/11/17 12:30    
91. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 12/11/17 12:30    
92. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νέων Παλατίων Κυριακή 12/11/17 12:30    
93. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κρυονερίου Κυριακή 12/11/17 12:30    
94. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 12/11/17 13:00

Related posts

Νεαροί παίκτες της Μάχης δοκίμασαν τις δυνατότητές τους με άλλους ταλαντούχους από συνεργαζόμενες ακαδημίες με την ΠΑΕ Ατρόμητος

Abola Team 2

Μεγάλη δημοσκόπηση από το Αμπόλα!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Κλήσεις στις Μικτές της ΕΠΣΑΝΑ για Τρίτη 10/10 και Τετάρτη 11/10

Abola Team 3