9.7 C
Αθήνα
Ιανουάριος 21, 2021
Abola.gr
Β' ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (11/11) στα ματς της ΕΠΣΑ

Στα σημερινά παιχνίδια-Σάββατο 11/11 στην ΕΠΣΑ σε όλες τις κατηγορίες σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 0-0
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 5-3
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 1-1
4. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 0-4
5. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 1-3
6. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0
7. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 3-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 0-1
9. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 6-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 2-0
11. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-0
12. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π. 1-2
13. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 1-3
15. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 0-0
16. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-2
17. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 1-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 2-1
19. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/11/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 3-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΠΛΑΤΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-1
23. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-0
Νέων 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/11/17 09:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-3
25. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/11/17 09:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-0
26. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/11/17 17:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
Νέων 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 11/11/17 09:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-3
28. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 10:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 3-1
29. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/11/17 10:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-1
30. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/11/17 10:45 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 0-2
31. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 11/11/17 17:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
32. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/11/17 19:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
Νέων 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 12:15 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 3-0
34. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 11/11/17 15:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 0-2
35. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 17:45 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
36. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/11/17 19:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
37. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 20:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
Νέων 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/11/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-3
39. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 11/11/17 11:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-4
40. ΠΛΑΤΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/11/17 17:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α.  
41. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/11/17 18:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
Νέων 5ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 09:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-0
43. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 11/11/17 10:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 8-0
44. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/11/17 17:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
45. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 18:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Νέων 6ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/11/17 09:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 7-0
47. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 11/11/17 09:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 0-6
48. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 11/11/17 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 3-1
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/11/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π. 2-1
Νέων 7ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/11/17 12:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-2
51. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/11/17 17:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Νέων 8ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 11/11/17 12:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-0
53. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 0-0
54. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/11/17 19:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 11/11/17 09:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ. 11-1
56. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/11/17 17:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
57. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/11/17 19:15 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 12:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 2-3
59. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/11/17 12:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-0
60. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 11/11/17 16:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
61. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 11/11/17 17:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 11/11/17 10:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 5-2
63. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/11/17 16:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
64. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/11/17 17:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
65. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 11/11/17 19:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.  
Παίδων 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/11/17 10:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 0-0
67. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 11/11/17 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-0
68. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 11/11/17 13:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 9-1
69. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/11/17 17:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
70. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 11/11/17 18:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
71. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/11/17 18:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 10:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 1-0
73. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/11/17 12:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 0-3
74. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 14:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 3-0
75. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/11/17 17:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
76. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 18:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/11/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-5
78. ΡΟΥΦ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/11/17 11:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-0
79. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 11/11/17 20:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
80. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/11/17 20:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/11/17 12:45 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 3-1
82. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 11/11/17 13:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
83. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/11/17 17:30 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 11/11/17 09:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-0
85. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 11/11/17 19:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΑΕΚ – ΠΕΥΚΗ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 11/11/17 09:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 5-1
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-2
88. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/11/17 12:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-2
89. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/11/17 17:15 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
90. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/11/17 19:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 11/11/17 09:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
92. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/11/17 10:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 1-2
93. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 11/11/17 11:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-1
94. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 11/11/17 16:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
95. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 11/11/17 17:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
96. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 11/11/17 18:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/11/17 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-0
98. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 11/11/17 12:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-1
99. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/11/17 13:00 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 2-1
100. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/11/17 17:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.

Related posts

Μουσκάτ ο βοηθός του Ζιώγα και επτά μεταγραφές στην Ιεράπολη

Abola Newsroom

Μετεβελής (Άτταλος Ν Φιλαδέλφειας): “Δώσαμε τον καλύτερό μας εαυτό”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Υπενθύμιση της ΕΠΣΑ για την κάρτα υγείας

Abola Team