free page hit counter
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (11 και 12/11) στην ΕΠΣΔΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 11/11 και 12/11 στην ΕΠΣΔΑ σε όλες τις κατηγορίες σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΒΥΖΑΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Σάββατο 11/11/17 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
2-1
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ )
1-0
3. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
4-0
4. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-1
5. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
4-1
6. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΠΑΥΛΟΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
4-0
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
1-1
9. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., HABILAJ A. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
6-4
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
2-1
11. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
1-0
12. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 12/11/17 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-3
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2017-18 <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Τετάρτη 08/11/17 14:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
4-1
14. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Τετάρτη 08/11/17 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
2-1
15. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Τετάρτη 08/11/17 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ Μ., HABILAJ A. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
1-2
16. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Τετάρτη 08/11/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
1-3
17. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Τετάρτη 08/11/17 15:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
6-1
18. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Τετάρτη 08/11/17 16:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
2-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 11/11/17 10:30 ΧΡΟΝΗΣ Γ. 3-3
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 11/11/17 11:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 3-3
21. ΒΥΖΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-1
22. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΠΑΥΛΟΣ Χ. 2-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 11/11/17 11:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. 3-2
24. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 11/11/17 12:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 1-3
25. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 11/11/17 12:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 0-2
26. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ. 1-4
27. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 12/11/17 11:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. 4-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 12/11/17 12:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 1-5
29. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 12/11/17 12:30 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 3-1
30. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 12/11/17 13:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. 3-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 11/11/17 10:30 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. 3-0
32. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ FOOTBALL CLUB KYRIAKOS Σάββατο 11/11/17 12:30 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-3
33. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/11/17 11:15 ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε. 1-3
34. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 12/11/17 13:00 ΣΙΜΟΣ Κ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΒΥΖΑΣ SOCCER LAND Σάββατο 11/11/17 10:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-1
36. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Σάββατο 11/11/17 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ.  
37. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 12/11/17 11:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 4-1
38. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 12/11/17 11:00 HABILAJ A. 1-2
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 12/11/17 10:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ. 1-5
40. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Κυριακή 12/11/17 12:00 ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 6-2
41. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 12/11/17 14:30 ΣΙΜΟΣ Κ.

Related posts

Σε επαγγελματικά πρότυπα λειτουργεί η ακαδημία του Μανδραϊκού

Abola Team 3

Αστέρας Μαγούλας: Συμφωνία με Τζαφεράκο

Nάσος Φακίδης

Τέταρτη η Ζωφριά

Nάσος Φακίδης