30.8 C
Αθήνα
Αύγουστος 8, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (18 και 19/11) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (18 και 19/11) σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 2-1
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΡΟΥΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 3-1
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-2
4. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-0
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 4-1
6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-0
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 0-3
8. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 3-3
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 3-0
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-0
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΦΙΤΣΑΣ Β. 1-0
13. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-0
14. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-1
15. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-0
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι. 1-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-1
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
19. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 1-0
20. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 19/11/17 11:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-1
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/11/17 12:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 2-3
22. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-2
23. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 2-3
24. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-0
26. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-1
27. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-0
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΝΙΩΤΗ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 2-1
29. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 0-1
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 0-1
31. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-0
32. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-5
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-0
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-2
35. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 3-0
36. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 0-1
37. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-2
38. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-2
39. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1
40. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 1-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 0-0
42. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 4-1
43. ΠΟΨ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-0
44. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-1
45. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/11/17 11:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-0
46. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 1-2
47. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-2
49. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 09:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. Διακόπηκε
50. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 12:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-6
51. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/11/17 12:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 2-1
52. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-3
53. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 2-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/11/17 15:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 1-2
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-2
56. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 3-1
57. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 6-2
58. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/11/17 09:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. Διακόπηκε
59. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 12:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/11/17 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-1
61. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 2-0
62. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/11/17 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. Αναβλήθηκε
63. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΕΓΙΟΣ Γ. 1-1
64. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-1
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 1-5
Νέων 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/17 09:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 1-0
67. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/11/17 09:00 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-3
68. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 09:00 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-0
69. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 17:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
70. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/11/17 17:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
71. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 19:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Νέων 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 18/11/17 10:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-3
73. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/11/17 17:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
74. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-1
75. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
76. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
77. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 19/11/17 18:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
78. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 19:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Νέων 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 0-1
80. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 19:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-7
81. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/11/17 12:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 1-2
82. ΠΕΥΚΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 19/11/17 12:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. Αναβλήθηκε
83. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/11/17 20:15 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
84. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 19/11/17 20:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
85. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/11/17 20:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
Νέων 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 18/11/17 09:45 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 6-0
87. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/11/17 10:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-0
88. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 5-0
89. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/11/17 18:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-1
90. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
91. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 20:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Νέων 5ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 18/11/17 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 3-2
93. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 12:00 ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-0
94. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-1
95. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 19:30 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 1-3
96. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 19/11/17 10:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-3
Νέων 6ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 10:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 4-1
98. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 18/11/17 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 5-1
99. ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/11/17 11:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π. 2-1
100. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-3
101. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
102. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
Νέων 7ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 09:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-2
104. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 18/11/17 10:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-0
105. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/11/17 17:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-0
106. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-2
107. ΒΥΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 19/11/17 13:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-0
108. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
Νέων 8ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 2-0
110. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/11/17 12:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 2-0
111. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 19/11/17 17:45 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
112. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 19/11/17 18:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
113. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 19/11/17 19:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
114. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 5-0
115. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/11/17 11:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-2
116. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-0
117. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΖΥΓΑΣ Π. 1-1
118. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 19:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-2
Παίδων 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/11/17 09:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. Αναβλήθηκε
120. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/11/17 09:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 3-2
121. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 10:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-2
122. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/11/17 10:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 6-0
123. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/11/17 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-0
124. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/11/17 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-4
125. ΙΑΣΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-1
Παίδων 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
126. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/11/17 09:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-3
127. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 18/11/17 10:30 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 0-1
128. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-1
129. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 19/11/17 10:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α. 3-0
130. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 19/11/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-2
131. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 19/11/17 19:45 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Παίδων 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
132. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/11/17 10:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-1
133. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 18/11/17 11:45 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-1
134. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 12:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
135. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/11/17 17:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 0-4
136. ΒΥΡΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 18/11/17 17:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-7
137. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 18/11/17 19:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-1
138. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 19/11/17 15:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-3
Παίδων 5ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
139. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 0-0
140. ΠΕΥΚΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 19/11/17 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-2
141. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 19/11/17 11:45 ΖΥΓΑΣ Π. 3-1
142. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 13:15 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
143. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 18:00 ΦΙΤΣΑΣ Β.  
144. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/11/17 18:45 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
145. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 17:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-4
146. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/11/17 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
147. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 19:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 4-0
148. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/11/17 20:15 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 3-1
149. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 18:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
150. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/11/17 18:45 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
151. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/11/17 09:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
152. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 18/11/17 11:45 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 2-1
153. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΡΟΥΦ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/11/17 12:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-2
154. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/11/17 12:45 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 5-1
155. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/17 19:15 ΖΥΓΑΣ Π. 10-0
156. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/11/17 19:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
157. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/11/17 19:15 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 0-0
158. ΙΑΣΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 19:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 8-0
159. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 13:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-3
160. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
161. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/11/17 19:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
162. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 19/11/17 20:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
163. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/11/17 09:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. Αναβλήθηκε
164. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-2
165. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 4-0
166. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 12:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
167. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕΚ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 19:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-1
168. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 09:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-1
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
169. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/11/17 10:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-0
170. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 4-1
171. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 18:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-3
172. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/11/17 18:45 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 2-1
173. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 18/11/17 19:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-3
174. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 10:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 5-0
175. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 17:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/11/17 09:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 2-2
177. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 18/11/17 09:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 4-2
178. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/11/17 11:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-3
179. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/11/17 18:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-1
180. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 09:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-3
181. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 19/11/17 09:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 5-0
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
182. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/11/17 10:15 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-3
183. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/11/17 11:15 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-4
184. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 18/11/17 16:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 2-2
185. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 18/11/17 16:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-1
186. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 18/11/17 17:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-9
187. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
188. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
189. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 12:15 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-4
190. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/11/17 13:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-0
191. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/11/17 10:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 7-0
192. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 12:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-0
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
193. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/11/17 12:15 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
194. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/11/17 17:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-2
195. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
196. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΟΥΦ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 19/11/17 19:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
197. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/11/17 19:30 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
198. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕΚ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 10:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-2
199. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 19:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-4
200. ΠΟΨ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 09:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ. 0-0
201. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/11/17 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 0-2
202. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 19/11/17 13:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 4-1
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
203. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 12:45 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 2-2
204. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/11/17 17:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 7-2
205. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 20:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-0
206. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 11:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-0
207. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/11/17 17:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
208. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/11/17 09:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-3
209. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/11/17 12:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 6-2
210. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 19/11/17 10:00 ΙΣΣΑ Α. 1-4
211. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/11/17 16:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α. 8-0
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
212. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 18/11/17 10:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-1
213. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 18/11/17 13:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 3-2
214. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 19/11/17 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-1
215. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 10:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. Διακόπηκε
216. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 19/11/17 16:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-0

Related posts

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑ: Η αγωνιστική δράση του Σαββατοκύριακου (16 και 17/4)

Abola Team

Χολαργός-Σούρμενα 1-3 στο Κύπελλο

Abola Team 2