16.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 20, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (2/12) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (2/12) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 02/12/17 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3-0
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 02/12/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-2
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 02/12/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-2
Β Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βουλιαγμένης Τετάρτη 29/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
1-1
5. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 02/12/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
1-0
6. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 02/12/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αυλώνα Τετάρτη 29/11/17 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
1-0
8. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Διονύσου Σάββατο 02/12/17 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
9. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Κουβαρά Σάββατο 02/12/17 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-4
Α Όμιλος Νέων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Τετάρτη 29/11/17 15:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 2-1
11. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Σάββατο 02/12/17 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
12. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 02/12/17 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
13. ΜΑΡΚΟ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 02/12/17 10:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α. 0-0
14. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 02/12/17 10:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΕΚΑΣ Α.  
Β Όμιλος Νέων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Τετάρτη 29/11/17 15:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 1-1
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γέρακα Σάββατο 02/12/17 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ.  
17. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 02/12/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 1-1
18. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 02/12/17 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 2-4
19. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 02/12/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. 0-3
Γ Όμιλος Νέων
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Γραμματικού Σάββατο 02/12/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 3-8
21. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 02/12/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 1-2
Δ Όμιλος Νέων
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 02/12/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε. 5-0
23. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Καλάμου Σάββατο 02/12/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 2-4
24. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 02/12/17 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 2-0
Γ Όμιλος Παίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Ραφήνας Τετάρτη 29/11/17 15:30 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 0-3
26. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Τετάρτη 29/11/17 17:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 6-1
Α Όμιλος Παμπαίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 02/12/17 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-2
28. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/12/17 12:30 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β. 0-9
29. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 02/12/17 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 10-0
30. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Σάββατο 02/12/17 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-2
31. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 02/12/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βoca Αrena Σάββατο 02/12/17 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-2
33. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γέρακα Σάββατο 02/12/17 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
34. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 02/12/17 12:30 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
35. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΜΑΡΚΟ Βoca Αrena Σάββατο 02/12/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 3-0
36. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Μαρκόπουλου Σάββατο 02/12/17 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α. 0-7
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Διονύσου Σάββατο 02/12/17 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 6-0
38. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 02/12/17 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 7-2
39. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ραφήνας Σάββατο 02/12/17 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 6-0
40. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 02/12/17 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Νέων Παλατίων Σάββατο 02/12/17 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 2-4
42. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 02/12/17 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
43. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 02/12/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 4-0
44. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 02/12/17 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 4-2
45. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ BATISTA Σάββατο 02/12/17 12:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 0-2
Β Όμιλος Junior
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Βoca Αrena Τετάρτη 29/11/17 15:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. Αναβλήθηκε
47. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Κωστέα-Γείτονα Τετάρτη 29/11/17 16:30 ΧΟΥΝΤΑΣ Σ. 3-0
Γ Όμιλος Junior
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Μαραθώνα Τετάρτη 29/11/17 15:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 3-2
49. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ανθούσας Τετάρτη 29/11/17 15:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 1-5
50. ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 02/12/17 10:00  

Related posts

Την πρόσληψη Μπαλαμάτσια ανακοίνωσε ο Αστέρας Βάρης

Abola Team 3

Τελείωσαν πριν από λίγη ώρα οι αγώνες της ΕΠΣΑΝΑ

Ρένος Γιαμπουράς

Η Ελένη Αντωνίου τίμησε Ελλάδα και ΕΠΣΑΝΑ (pics)