33.3 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (9/12) στον Πειραιά, οι υπερπαρατηρητές και αντικαταστάσεις διαιτητών στα ματς της Κυριακής (10/12) και οι ποινές στις υποδομές

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (9/12) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 09/12/17 15:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 2-1
3. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 09/12/17 15:15 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 4-1
4. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:15 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 3-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-0
7. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:15 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-1
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 0-2
9. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. (Παρατηρητής: ΚΑΟΥΡΗΣ .) 1-0
10. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:15 ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .)  
Εφηβικό – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 09/12/17 10:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 3-2
12. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 09/12/17 17:30 ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.  
13. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 09/12/17 17:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.  
Εφηβικό – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 09/12/17 17:15 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Εφηβικό – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 11:45 ΔΟΥΛΗΣ Γ. 2-0
16. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 09/12/17 12:00 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. Αναβλήθηκε
17. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 09/12/17 12:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.  
Εφηβικό – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 09/12/17 09:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.  
Εφηβικό – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 09/12/17 11:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α. 2-5
20. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 10-1
Εφηβικό – Α Φάση – 7ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 09/12/17 13:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. 3-1
Παιδικό – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 09/12/17 11:00 ΤΟΡΝΟΣ Ε.  
Παιδικό – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 09/12/17 10:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. 4-0
24. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 17:30 ΔΟΥΛΗΣ Γ.  
Παιδικό – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 09/12/17 12:45 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 4-2
26. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 09/12/17 12:45 ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.  
Παιδικό – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 09/12/17 13:15 ΣΕΡΕΠΑΣ Α. 7-1

Αντικατάσταση Διαιτητή και Βοηθών

 

2. Στον Κυριακάτικο αγώνα της Β΄ Κατηγορίας ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ- ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ αντί του βοηθού διαιτητή ΛΥΤΡΙΒΗ Ι. (αλλαγή προγράμματος) η Ε/Δ όρισε τον βοηθό διαιτητή ΦΥΡΟΓΕΝΗ Ε.

 

4. Στον Κυριακάτικο αγώνα της Β΄ Κατηγορίας ΣΠΙΘΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ αντί του βοηθού διαιτητή ΔΟΥΛΗ Γ. (προσωπικό κώλυμα) η Ε/Δ όρισε τον βοηθό διαιτητή ΒΑΛΒΗ Κ.

 

Tους παρακάτω αγώνες των πρωταθλημάτων του θα παρακολουθήσουν μέλη της Ε.Ε. και της Ε/Δ της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ ως εξής:

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10.12.2017

Α.Ε. ΑΙΓΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (ο κ. Λ. Κανδύλης)

Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ (ο κ. Απ. Μαρούλης)

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ (ο κ. Ι. Σταματάτος)

Α.Ο.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ (ο Ι. Ποντίκης)

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΟΑΔ (ο κ. Μ. Συνοδινός)

Α.Ε. Μ.ΑΕΤΟΥ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-Α.Ε. ΘΥΕΛΛΑ/ΑΧΙΛΛΛΕΑΣ (ο  κ. Β. Κουτσούπης)

ΛΕΟΝΤΕΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡ. (ο κ. Ι. Ευδαίμων)

 

 

Ποινές Ποδοσφαιριστών Υποδομών

Η  Επιτροπή  Υποδομών της  Ε.Π.Σ.Πειραιά  αφού  έλαβε  υπόψη  της τις  σχετικές  διατάξεις  του Πειθαρχικού  Κώδικα της  Ε.Π.Ο., τις  προκηρύξεις  Εφηβικού  &  Παιδικού   Πρωταθλήματος 2017-2018  καθώς  επίσης  τα  Φύλλα  Αγώνων  Εφηβικού  &  Παιδικού  Πρωταθλήματος  της  2& 3/12/2017  επιβάλλει ποινές σε ποδοσφαιριστές σωματείων ως εξής:

 

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Αγων/κές

Από

Διοργάνωση

ZOYΓΡΗΣ  Γ.

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

5

4/12/2017

ΕΦΗΒΙΚΟ

LUPI O.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΚΕΡΑΤΣ.

5

4/12/2017

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΔΑΜΙΓΟΣ Θ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΚΕΡΑΤΣ.

3

4/12/2017

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΓΕΩΡΓΑΣ Ε.

ΚΑΣΤΕΛΛΑ

2

4/12/2017

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΓΙΟΤΙ Α.

ΚΑΡΑΒΑΣ

1

4/12/2017

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΤΣΑΚΑΝΙΚΟΣ Π.

ΗΦΑΙΣΤΟΣ

1

4/12/2017

ΕΦΗΒΙΚΟ

KOKKOKYΡΗΣ I.

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

2

4/12/2017

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΚΑΡΒΕΛΗΣ Β.

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

2

4/12/2017

ΠΑΙΔΙΚΟ

Related posts

Τον Μαυρουδή απέκτησε η Ελλάς Ποντίων

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (25 & 26/3) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

ΕΠΟ: “Το παρακράτος χτύπησε και πάλι”

Κωνσταντίνος Ράπτης