free page hit counter
37.1 C
Αθήνα
17 Ιουλίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (13/1) στον Πειραιά και η διευκρίνηση για τα εξοδολόγια διαιτησίας

Στα ματς του Σαββάτου (13/1) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-0
2. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 0-6
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 13/01/18 15:15 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 2-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) 0-2
5. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 1-0
6. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 13/01/18 15:15 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 13/01/18 15:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. (Παρατηρητής: ΚΑΟΥΡΗΣ .) 5-0
8. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 13/01/18 15:00 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 1-0
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 13/01/18 12:45 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 2-2
10. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 13/01/18 17:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ ..  
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 13/01/18 11:45 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α. 0-4
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 13/01/18 10:45 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 1-0
13. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 13/01/18 17:15 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 13/01/18 10:30 ΔΟΥΛΗΣ Γ.  
15. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 13/01/18 12:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 4-0

Επίσης η Ένωση σχετικά με τα εξοδολόγια διαιτησίας αναφέρει:

Η Ε.Ε. της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ διευκρινίζει ότι αυτήν την 16η αγωνιστική( πρώτη του β΄ γύρου) τα γηπεδούχα σωματεία Α΄ Β΄ Κατηγορίας θα πληρώσουν κανονικά το εξοδολόγιο της διαιτησίας.

 

 

 Τα γηπεδούχα σωματεία  Α΄ Β΄ Κατηγορίας ΔΕΝ θα πληρώσουν το εξοδολόγιο, την επόμενη 17η αγωνιστική( 2η του β΄γύρου)- όπως είχε γίνει και για τα γηπεδούχα σωματεία την 2η αγωνιστική του 1ου γύρου.

Related posts

Ποδαρικό για Αστέρα Κερατσινίου

Ρένος Γιαμπουράς

Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει τα σωματεία

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα του κυπέλλου Πειραιά (update)

Abola Team