17 C
Αθήνα
Οκτώβριος 20, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στον Πειραιά

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (9 και 10/12) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 09/12/17 15:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-2
2. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 10/12/17 12:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 1-2
3. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 10/12/17 15:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-1
4. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 3-0
5. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0
6. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-0
7. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 10/12/17 15:30 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 2-1
9. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 09/12/17 15:15 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 4-1
10. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:15 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 1-0
11. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 10/12/17 12:30 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 1-1
12. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 10/12/17 13:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-1
13. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 4-0
14. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 10/12/17 15:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-5
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 3-2
16. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 10/12/17 10:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 0-1
17. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 10/12/17 10:15 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 0-5
18. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 10/12/17 12:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 1-0
19. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 10/12/17 12:30 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-2
20. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 12:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 2-1
21. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 10/12/17 12:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΤΙΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 2-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-0
23. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:15 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-1
24. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 10/12/17 10:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-2
25. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 10/12/17 11:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 1-1
26. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 10/12/17 12:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΙΚΗΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
27. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 10/12/17 15:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 1-1
28. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 10/12/17 15:15 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 3-1
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 0-2
30. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. (Παρατηρητής: ΚΑΟΥΡΗΣ .) 1-0
31. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:15 ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) 0-3
32. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 10/12/17 10:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-1
33. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 10:00 ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΚΑΟΥΡΗΣ .) 1-3
Εφηβικό – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 09/12/17 10:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 3-2
35. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 09/12/17 17:30 ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.  
36. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 09/12/17 17:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 0-6
Εφηβικό – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 09/12/17 17:15 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-7
Εφηβικό – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 11:45 ΔΟΥΛΗΣ Γ. 2-0
39. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 09/12/17 12:00 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. Αναβλήθηκε
40. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 09/12/17 12:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.  
Εφηβικό – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 09/12/17 09:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.  
Εφηβικό – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 10/12/17 17:15 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.  
Εφηβικό – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 09/12/17 11:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α. 2-5
44. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 09/12/17 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 10-1
Εφηβικό – Α Φάση – 7ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 09/12/17 13:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. 3-1
Παιδικό – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 10/12/17 13:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α. 1-3
47. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 10/12/17 17:30 ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.  
Παιδικό – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 09/12/17 11:00 ΤΟΡΝΟΣ Ε.  
49. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 10/12/17 17:00 ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.  
50. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 10/12/17 17:15 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
Παιδικό – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 09/12/17 10:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. 4-0
52. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 09/12/17 17:30 ΔΟΥΛΗΣ Γ. 1-4
53. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 10/12/17 17:15 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.  
Παιδικό – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 09/12/17 12:45 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 4-2
55. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 09/12/17 12:45 ΓΟΓΟΛΟΣ Μ. 0-3
56. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 10/12/17 17:15 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.  
Παιδικό – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 10/12/17 10:30 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..  
Παιδικό – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 09/12/17 13:15 ΣΕΡΕΠΑΣ Α. 7-1
59. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 10/12/17 10:00 ΓΟΓΟΛΟΣ Μ. 0-4

Related posts

Παρελθόν ο Τάκης Μελάς από τον ΑΟ Καραβά

Abola Team 3

Η… πρόταση Μουσελή προς την ΕΠΣ Πειραιά!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (11 και 12/11) στον Πειραιά

Abola Team 3