15.4 C
Αθήνα
Οκτώβριος 23, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) σε όλες τις κατηγορίες και των υποδομών στην ΕΠΣΑ

Τα ματς του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) σε όλες τις κατηγορίες και των υποδομών στην ΕΠΣΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
6. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
7. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
8. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.  
9. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/12/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
10. ΡΟΥΦ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.  
11. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
12. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
14. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.  
16. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.  
18. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/12/17 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
19. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
20. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
22. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/12/17 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
24. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 17/12/17 11:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ.  
25. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
26. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
27. ΙΑΣΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.  
28. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.  
31. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.  
32. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
33. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
34. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
35. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
36. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
38. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
39. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
40. ΒΥΡΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
41. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β.  
42. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
43. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.  
44. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΠΟΨ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
46. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
47. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
48. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/12/17 12:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
49. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
50. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
51. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΣ Α.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
53. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
54. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/12/17 09:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
55. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 17/12/17 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
56. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 12:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.  
57. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΩΤΗ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/12/17 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
60. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/12/17 09:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
61. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/12/17 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
62. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/12/17 12:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
63. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 12:15 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ.  
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 09:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
66. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/12/17 09:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
67. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/12/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
68. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 17/12/17 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
69. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
Νέων 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 09:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
71. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/12/17 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
72. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12/17 09:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
73. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 10:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
74. ΙΑΣΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 10:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
75. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Νέων 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 16/12/17 10:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
77. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 17:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
78. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 17/12/17 12:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
79. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
80. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
81. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 17/12/17 19:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Νέων 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
83. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/12/17 19:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α.  
84. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 20:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
85. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 20:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
86. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
87. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/12/17 18:15 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
88. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Δευτέρα 18/12/17 15:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Νέων 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 09:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
90. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/12/17 11:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
91. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 17:15 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
92. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
93. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
94. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 20:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
Νέων 5ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 09:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
96. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 10:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
97. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
98. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 17/12/17 12:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
99. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/12/17 18:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
Νέων 6ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 16/12/17 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
101. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/12/17 11:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
102. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/12/17 18:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
103. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 17/12/17 12:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
104. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
105. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΡΟΥΦ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/12/17 18:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
Νέων 7ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
107. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
108. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/12/17 19:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
109. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 17/12/17 12:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β.  
110. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
111. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/12/17 19:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Νέων 8ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 16/12/17 11:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
113. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/12/17 17:15 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
114. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/12/17 17:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
115. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/12/17 17:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.  
116. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 11:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
118. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12/17 11:00 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
119. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 13:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
120. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 17/12/17 09:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
121. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
122. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/12/17 10:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
123. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 10:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
124. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 16:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
125. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
126. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 19:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
127. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 17/12/17 10:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
128. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 17/12/17 20:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
129. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/12/17 10:30 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.  
130. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 10:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
131. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΑΡΔΑΣ Β.  
132. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
133. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 20:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
134. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 17/12/17 18:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
Παίδων 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
135. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 09:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
136. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 09:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
137. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 11:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
138. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/12/17 16:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
139. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 17:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
140. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 17/12/17 14:45 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
141. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/12/17 17:15 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
142. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 13:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
143. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/12/17 17:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
144. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 18:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
145. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 18:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
146. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/12/17 19:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
147. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/12/17 19:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.  
4η αγωνιστική
148. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 20/12/17 18:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
149. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/12/17 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
150. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/12/17 11:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
151. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 12:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
152. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
153. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 18:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
154. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 17:15 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
155. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 19:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
156. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 11:45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
157. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 12:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
158. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/12/17 12:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
159. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 12:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
160. ΡΟΥΦ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
161. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/12/17 19:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
162. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 11:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
163. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
164. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
165. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
166. ΙΑΣΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 19:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
167. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 17/12/17 14:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
168. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/12/17 10:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
169. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 11:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
170. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 12:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
171. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕΚ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 09:30 ΙΣΣΑ Α.  
172. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 17/12/17 10:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
173. ΠΕΥΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 17/12/17 18:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
7η αγωνιστική
174. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Τετάρτη 20/12/17 15:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
175. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
176. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/12/17 12:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
177. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
178. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 18:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
179. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 20:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
180. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/12/17 15:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
181. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/12/17 16:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
182. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 16/12/17 09:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
183. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
184. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 11:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
185. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 16/12/17 13:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
186. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 16/12/17 17:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
187. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/12/17 19:15 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
Παμπαίδων 6ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
188. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/12/17 09:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
189. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/12/17 12:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
190. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 12:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
191. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/12/17 10:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
192. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 17/12/17 11:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
193. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/12/17 11:45 ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
194. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/12/17 09:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
195. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 12:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
196. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 19:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
197. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:45 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
198. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 17/12/17 17:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
199. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/12/17 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
200. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/12/17 12:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
201. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12/17 12:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
202. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/12/17 17:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
203. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 17/12/17 19:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
204. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
205. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 16/12/17 10:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
206. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 11:45 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
207. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΟΨ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 12:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
208. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕΚ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/12/17 10:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
209. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 17:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
210. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 17:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
211. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/12/17 17:45 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
212. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 19:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
213. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 18:45 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
214. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:45 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
215. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 16:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
216. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 17/12/17 10:00 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
217. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/12/17 10:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
218. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 10:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
219. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 17:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
220. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 17/12/17 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
221. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 17/12/17 11:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
222. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/12/17 17:15 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.

Related posts

Τερψιθέα-Ήφαιστος Περιστερίου 0-1 στην παράταση

Abola Team 2

Η ΕΠΣΑ για το αγωνιστικό πρόγραμμα στο τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας

Abola Team 3

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (5-6/1) στην Γ’ κατηγορία

Nάσος Φακίδης