Βγάζοντας αρκετό μέταλλο η Παλαιόχωρα που νίκησε με σκορ 1-0 τον Ερμή Ζωνιανών.
Τη δεύτερη μόλις νίκη του και την πρώτη εντός έδρας πανηγύρισε στο τελευταίο παιχνίδι της χρονιάς ο ΑΟ Παλαιόχωρας, καθώς επιβλήθηκε 1-0 του Ερμή Ζωνιανών.
Οι Χανιώτες είχαν καλή απόδοση και έχασαν ευκαιρίες και στο 37’ μετά από οργανωμένη επίθεση, ο Δρακάκης με σουτ εκτός ισορροπίας πέτυχε το 1-0. Ο Ερμής επιχείρησε να απαντήσει στο δεύτερο ημίχρονο, αλλά ο Πονηρός και η αστοχία δεν του επέτρεψαν να σκοράρει,
Διαιτητής ήταν ο Κρασαγάκης και βοηθοί οι Δασκαλάκης, Ελευθεράκης (Ηρακλείου).