26.1 C
Αθήνα
Ιούνιος 30, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ημιτελικά (Τετάρτη 10/1) του Κυπέλλου αλλά και το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (13 και 14/1) στην ΕΠΣΑ

Οι διαιτητές που ορίσθηκαν στους πρώτους ημιτελικούς του Κυπέλλου (Τετάρτη 10/1) αλλά και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (13 και 14/1) στην ΕΠΣΑ είναι και έχουν ως εξής:

47ο ΚΥΠΕΛΛΟ – Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ

(7η φάση)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

1.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΙΛΙΟΥΤετάρτη10/01/1815:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΔΕΤΣΗ Μ.

2.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Τετάρτη10/01/1815:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

(16η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

3.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/01/1815:00

4.ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή14/01/1811:00

5.ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/01/1815:00

6.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥΚυριακή14/01/1815:00

7.ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΡΟΥΦΤΕΡΨΙΘΕΑΣΚυριακή14/01/1815:00

8.ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄Κυριακή14/01/1815:00

9.ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή14/01/1815:00

10.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή14/01/1815:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 

(16η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

11.ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο13/01/1815:00

12.ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο13/01/1815:00

13.ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥΣάββατο13/01/1815:00

14.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣΣάββατο13/01/1815:00

15.ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή14/01/1815:00

16.ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΕΥΚΗΡΟΥΦΚυριακή14/01/1815:00

17.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή14/01/1815:00

18.ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή14/01/1815:00

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

(15η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

19.ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΚυριακή14/01/1811:00

20.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)Κυριακή14/01/1811:00

21.ΙΑΣΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΙΛΙΟΥΚυριακή14/01/1811:30

22.ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤΚυριακή14/01/1811:30

23.ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή14/01/1815:00

24.ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/01/1815:00

25.ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή14/01/1815:00

26.ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή14/01/1815:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

(15η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

27.ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΥΜΗΤΤΟΥΣάββατο13/01/1815:00

28.ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦΣάββατο13/01/1815:00

29.ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο13/01/1815:00

30.ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣΣάββατο13/01/1815:00

31.ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο13/01/1815:00

32.ΑΤΤΙΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΣάββατο13/01/1815:00

33.ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΓΟΥΔΗΚυριακή14/01/1815:00

34.ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή14/01/1815:00

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

(15η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

35.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο13/01/1815:00

36.ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο13/01/1815:00

37.ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ)Σάββατο13/01/1815:00

38.ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΒΥΡΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Σάββατο13/01/1815:00

39.ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥΣάββατο13/01/1815:00

40.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥΜΕΛΙΣΣΙΩΝΚυριακή14/01/1815:00

41.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή14/01/1815:00

42.ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄Κυριακή14/01/1815:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος

(13η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

43.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)Σάββατο13/01/1815:00

44.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο13/01/1815:00

45.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο13/01/1815:00

46.ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΟΨΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή14/01/1811:00

47.ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/01/1811:00

48.ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦΚυριακή14/01/1812:15

49.ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣΠΕΥΚΗΣΚυριακή14/01/1815:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

(13η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

50.ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥΣάββατο13/01/1815:00

51.ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝΣάββατο13/01/1815:00

52.ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή14/01/1809:00

53.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή14/01/1811:00

54.ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή14/01/1811:00

55.ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή14/01/1815:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

(13η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

56.ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/01/1815:00

57.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή14/01/1809:00

58.ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥΚυριακή14/01/1811:00

59.ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΛΑΤΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥΚυριακή14/01/1811:00

60.ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή14/01/1812:00

61.ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/01/1815:00

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος

(13η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

62.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΗΑΡ. ΗΣΤΣάββατο13/01/1815:00

63.ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ)Κυριακή14/01/1810:00

64.ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή14/01/1811:00

65.ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)Κυριακή14/01/1812:00

66.ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣΚυριακή14/01/1815:00

67.ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή14/01/1815:00

Related posts

Ψύλλιας στον Αστέρα Εξαρχείων!

abola10

ΓΣ Αργυρούπολης – Ιάσων: Η συνέντευξη Τύπου (vid)

abola10

Α.Ο Αιγάλεω Θρίαμβος Χαϊδαρίου στο γήπεδο «Σταύρος Μαυροθαλασσίτης» .

Ρένος Γιαμπουράς