free page hit counter
5.5 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 2, 2023
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (20/1) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (20/1) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 1-1
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι. 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΠΕΥΚΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-1
4. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
5. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-0
6. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 1-1
7. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 3-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 4-0
9. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΩΤΗ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-2
10. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 3-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 2-2
12. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 0-2
13. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 1-2
14. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 4-1
15. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-0
16. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
18. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1-1
19. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-0
21. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 4-0
22. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΟΨ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-0
24. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 0-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 0-8
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 09:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-1
28. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 10:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
29. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 10:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 4-0
30. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-1
31. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/01/18 12:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 6-0
32. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 12:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 0-4
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 10:45 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-0
34. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 11:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 3-2
35. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
36. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/01/18 19:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 20:15 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 20/01/18 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 3-5
39. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/01/18 11:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-1
40. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 20/01/18 14:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α. 3-0
41. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 17:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
42. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/01/18 20:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 10:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-0
44. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/01/18 10:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-0
45. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-1
46. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 20/01/18 11:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 6-0
47. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/01/18 18:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
48. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 19:15 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 09:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-0
50. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/01/18 10:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-3
51. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/01/18 12:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-3
52. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 12:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
53. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 19:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/01/18 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 4-1
55. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 13:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-5
56. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 10:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 5-2
58. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 18:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
59. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/01/18 20:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 09:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-3
61. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/01/18 10:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-0
62. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 17:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
63. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 19:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 20/01/18 11:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-2
65. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
66. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 20/01/18 18:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 20/01/18 10:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-2
68. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 12:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-0
69. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/01/18 12:45 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
70. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 18:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
71. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 20:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
72. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 20:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 20/01/18 09:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-0
74. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/01/18 12:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 1-4
75. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 16:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
76. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 09:15 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 7-1
78. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
79. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 20/01/18 12:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-1
80. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/01/18 18:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 17:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
82. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 17:15 ΖΥΓΑΣ Π.  
83. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 20:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/01/18 10:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-7
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/01/18 09:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
86. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/01/18 13:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-2
87. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 14:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-0
88. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/01/18 17:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
89. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
90. ΙΑΣΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 18:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 4-1
92. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 5-3
93. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 11:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 8-0
94. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 14:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 3-2
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 11:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-1
96. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 12:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-4
97. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 17:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
98. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01/18 18:45 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
99. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/01/18 18:45 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
100. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 20/01/18 19:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 09:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 8-1
102. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/01/18 10:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-2
103. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 20/01/18 13:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-1
104. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 20/01/18 18:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
105. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/01/18 19:15 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.

Related posts

Παρελθόν ο Τούντας από τον Κένταυρο Βριλησσίων

Abola Team 2

Η ΕΠΣΑ πήρε πρόσθετα μέτρα για τον κορονοϊό

Abola Team

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 16/9 και 17/9 στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3