free page hit counter
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββάτου (27/1) στην ΕΠΣΑ

Στους αγώνες του Σαββάτου (27/1) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 27/01/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.  1-0
3. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1
4. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 27/01/18 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-2
5. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 5-1
6. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 27/01/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 0-4
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α. 2-0
8. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-0
9. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-0
10. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 6-0
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-2
13. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-1
14. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΩΤΗ Α. 1-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 2-2
16. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-0
17. ΒΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 27/01/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 4-2
18. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 27/01/18 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
20. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-0
21. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
23. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 27/01/18 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
25. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 2-0
26. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 1-1
27. ΑΡΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 27/01/18 15:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 0-2
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 27/01/18 09:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-0
29. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 27/01/18 09:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΖΥΓΑΣ Π. 1-1
30. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 27/01/18 14:15 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-2
31. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 17:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
32. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 27/01/18 19:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΕΥΚΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 27/01/18 09:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 3-1
34. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 27/01/18 09:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-2
35. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 27/01/18 09:45 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-1
36. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 27/01/18 17:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
37. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 27/01/18 20:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΡΟΥΦ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 27/01/18 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-1
39. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 27/01/18 13:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-0
40. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 27/01/18 17:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 27/01/18 10:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-2
42. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 27/01/18 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
43. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 27/01/18 17:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 27/01/18 09:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-2
45. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 27/01/18 10:00 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-0
46. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 27/01/18 12:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-0
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 27/01/18 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-3
48. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 12:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 4-1
49. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 20:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 27/01/18 12:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-0
51. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 27/01/18 19:15 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 27/01/18 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-3
53. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 27/01/18 15:45 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
54. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 27/01/18 17:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
55. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 27/01/18 17:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
56. ΙΑΣΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 19:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
57. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 27/01/18 20:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 27/01/18 09:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-0
59. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 27/01/18 11:15 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-0
60. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 27/01/18 12:15 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 4-0
61. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 27/01/18 12:45 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 1-2
62. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 27/01/18 19:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
63. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 27/01/18 20:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 09:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-2
65. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 27/01/18 12:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-0
66. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 17:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
67. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 20:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 27/01/18 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 6-3
69. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 27/01/18 10:45 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 4-0
70. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 27/01/18 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-1
71. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 27/01/18 12:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-1
72. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 27/01/18 14:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 0-0
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 27/01/18 10:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-1
74. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 27/01/18 10:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-0
75. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 27/01/18 13:00 ΙΣΣΑ Α. 0-0
76. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 27/01/18 19:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 27/01/18 12:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 2-1
78. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 18:30 ΤΣΑΦΟΣ Β.  
79. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 27/01/18 20:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη 24/01/18 16:45 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-4
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη 24/01/18 19:00 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 0-4
82. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 27/01/18 10:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 25/01/18 16:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-0
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 10:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-3
85. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 27/01/18 10:45 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 5-0
86. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 27/01/18 19:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΡΟΥΦ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 27/01/18 12:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-0
88. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 27/01/18 12:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 5-0
89. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 27/01/18 16:15 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
90. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 27/01/18 19:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 27/01/18 10:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 3-5
92. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 27/01/18 11:00 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 3-0
93. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 11:15 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 2-3
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 27/01/18 11:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-1
95. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 27/01/18 17:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
96. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 27/01/18 17:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
97. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 27/01/18 18:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
98. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 27/01/18 19:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 27/01/18 13:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-4
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 27/01/18 09:30 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 2-1
101. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 27/01/18 10:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-0
102. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 27/01/18 11:00 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 3-2
103. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 27/01/18 18:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.

Related posts

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (9-10/2)

Nάσος Φακίδης

Έστησε γλέντι η Θύελλα Περιστερίου (4-0)

Abola Team

Το 11ο καλοκαιρινό τουρνουά της ΕΠΣΑ στις 15-16-17/6 στο Σοφικό Κορινθίας