21.2 C
Αθήνα
Οκτώβριος 30, 2020
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές 14ης, 15ης, 18ης & 22ης αγωνιστικής στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) και στους οκτώ ομίλους στην Γ’ Εθνική

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής, ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

Αναλυτικά:

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΕ Διδυμοτείχου – Καβάλα: Τσοπουλίδης (Ξάνθης), Εμπλιούκ (Ξάνθης), Κηλικιώτης (Ξάνθης).

 

Ορφέας Ξάνθης – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής: Ψωμόπουλος (Καβάλας), Κουκούμης (Καβάλας), Καρασαβαΐδης (Καβάλας).

 

Ελπίς Σκουτάρεως – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου: Ασβεστόπουλος (Κιλκίς), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς), Παπαδόπουλος (Κιλκίς).

 

Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Νέστος Χρυσούπολης: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής), Πασσαλής (Χαλκιδικής), Κεχαγιάς (Χαλκιδικής).

 

Δόξα Προσκυνητών – Απόλλων Παραλιμνίου: Σιδηρόπουλος (Εβρου), Τερζόπουλος (Εβρου), Διαμαντής (Εβρου).

 

Αετός Ορφανού – Αρης Αβάτου: Βουρνέλης (Μακεδονίας), Τοροσιάδης (Μακεδονίας), Τασόπουλος (Μακεδονίας).

 

 

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Αγροτικός Αστέρας – Αρης Παλαιοχωρίου: Πολυχρόνης (Πιερίας), Βρούζος (Πιερίας), Ταγκαλίδης (Πιερίας).

 

Μακεδονικός – Νάουσα: Αγγελούλης (Λάρισας), Μάνος (Λάρισας), Καραγιάννης (Λάρισας).

 

ΑΟ Καρδίας – Καμπανιακός: Λαθύρης (Φθιώτιδας), Μεταξιώτης (Μακεδονίας), Τσεχελίδης (Μακεδονίας).

 

Κιλκισιακός – Ηρακλής: Μελτζανίδης (Ημαθίας), Παρασίου (Ημαθίας), Κελεσίδης (Ημαθίας).

 

ΑΣΦ Αλεξάνδρεια – Πιερικός: Χανίδης (Μακεδονίας), Μποζατζίδης (Μακεδονίας), Κουφός (Μακεδονίας).

 

Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας: Ρούσης (Θεσσαλίας), Αναστασίου (Θεσσαλίας), Σακκάς (Θεσσαλίας).

 

 

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης: Πανυτσίδης (Κοζάνης), Τζιαμπάσης (Κοζάνης), Τζιουβάρας (Κοζανής).

 

Πανλευκάδιος – ΑΕ Λευκίμμης: Σιντόρης (Θεσπρωτίας), Τίκας Δ. (Θεσπρωτίας), Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας).

 

Αστέρας Παραποτάμου – Τηλυκράτης Λευκάδας: Γκιάφης (Αιτωλοακαρνανίας), Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας), Βαλλιάνος (Αιτωλοακαρνανίας).

 

Σκουφάς Κομποτίου – Ερμής Αμυνταίου: Διώτης (Ευρυτανίας), Κουρλός (Ευρυτανίας), Μπύρος (Ευρυτανίας).

 

Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός: Ζαμπάλας (Ηπείρου), Θανασιάς (Ηπείρου), Κοττορός (Ηπείρου).

 

 

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Νίκη Βόλου – Οπούντιος Μαρτίνου: Μανούρας (Τρικάλων), Τζάνης (Τρικάλων), Σταφυλάς (Τρικάλων).

 

Θήβα – ΝΠΣ Βόλος: Μανιώτης (Αν. Αττικής), Γουρνιάς (Αν. Αττικής), Κυριακόπουλος (Αν. Αττικής).

 

Αλμυρός – Αστέρας Ιτέας: Μαυρίδης (Πέλλας), Δεμερτζής (Πέλλας), Μίλτσης (Πέλλας).

 

ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου: Γκαραγκάνης (Πιερίας), Σαλτσίδης (Πιερίας), Καλορογιάννης (Κυκλάδων).

 

Αχιλλέας Φαρσάλων – Αμβρυσσέας Διστόμου: Θεοχάρης (Θεσσαλίας), Βογιατζής (Καρδίτσας), Στεφανής (Καρδίτσας).

 

Βελούχι – Διγενής Νεοχωρίου: Κουφογιάννης (Φωκίδας), Χλεμπογιάννης (Φωκίδας), Τσιπούρας (Φωκίδας).

 

 

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Αστέρας Βλαχιώτη – Τσικλητήρας Πύλου: Βεργέτης (Αρκαδίας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας), Σάνος (Κορινθίας).

 

Παλληξουριακός – Αχαϊκή: Καλογεράκος (Ζακύνθου), Αντωνόπουλος (Κορινθίας), Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας).

 

Πανηλειακός – Ζάκυνθος: Τουρλομούσης (Μεσσηνίας), Γκούμας (Μεσσηνίας), Καφετζόπουλος (Λακωνίας).

 

Διαγόρας Βραχναίικων – Αστέρας Αμαλιάδας: Παναγιωτόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας), Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας), Τριανταφύλλου (Αιτωλοακαρνανίας).

 

ΠΑΟ Βάρδας – Καλαμάτα: Κάδδας (Αχαΐας), Γεωργακόπουλος (Αχαΐας), Τσιρογιάννης (Αχαΐας).

 

Παναρκαδικός – Λεωνίδιο: Αυγερινός (Αρκαδίας), Τριανταφύλλου (Αρκαδίας), Καματάκης (Αρκαδίας).

 

 

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Εθνικός – Προοδευτική: Φουκάκης (Ηρακλείου), Δασκαλάκης Ι. (Ηρακλείου), Δασκαλάκης Αντ. (Ηρακλείου).

 

Ζευγολατιό – Ιάλυσος Ρόδου: Λεμπέσης (Πειραιά), Παγουρτζής (Πειραιά), Κεφαλιάκος (Πειραιά).

 

Λουτράκι – ΑΣ Ρόδος: Κουκούλας (Λέσβου), Δουλγεράκης (Αν. Αττικής), Καλλής (Αν. Αττικής).

 

Ιωνικός – Ασπρόπυργος: Καλαμάτας (Εύβοιας), Χατζηκαμαγιάννης (Εύβοιας), Μουτάφης (Κυκλάδων).

 

Διαγόρας Ρόδου – Πέλοπας Κιάτου: Στάμος Β. (Αθηνών), Στάμος Μ. (Αθηνών), Ματσούκας (Αθηνών).

 

 

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Πανθηραϊκός – Αήττητος Σπάτων: Καλογερόπουλος (Αθηνών), Κορτέσης (Αθηνών), Σταύρογλου (Αθηνών).

 

Θύελλα Ραφήνας – Παναργειακός: Δημητρόπουλος (Δ. Αττικής), Βαλκάνος (Δ. Αττικής), Πλάκας (Δ. Αττικής).

 

Διαγόρας Αγ. Παρασκευής – Ταμυναϊκός Αλιβερίου: Τζαμουτζαντώνης (Χίου), Καλογερόπουλος (Χίου), Κοπανός (Χίου).

 

Χαλκίδα – Τρίγλια Ραφήνας: Γρίμμας (Αθηνών), Καραγιαννίδης (Αθηνών), Λιαμπότης (Αθηνών).

 

Ερμής Κιβερίου – Ερμιονίδα: Κακρίδης (Κορινθίας), Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Σεφέρης (Κορινθίας).

 

 

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Αγ. Ιερόθεος – Ηρόδοτος: Μανούχος (Αργολίδας), Λυκομήτρος (Αργολίδας), Λέκκας (Αργολίδας).

 

ΑΕ Μυλοποτάμου – Φωστήρας: Σωτηριάδης (Λασιθίου), Πάγκαλος (Λασιθίου), Καφεσάκης (Λασιθίου).

 

Ατσαλένιος – Κηφισιά: Βλάχος (Αν. Αττικής), Αναστασάκης (Χανίων), Κομισοπούλου (Χανίων).

 

Ηλυσιακός – Ερμής Ζωνιανών: Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου), Μαναλής (Αν. Αττικής), Γκόντα (Αν. Αττικής).

 

Ιεράπετρα – Παλαιόχωρα: Πατεμτζής (Ηρακλείου), Σφακιανάκης (Ηρακλείου), Ελευθεράκης (Ηρακλείου).

 

ΑΓΩΝ. ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ Α ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ

15 1.1 04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ Α.Ε. ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ

ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΜΠΛΙΟΥΚ

ΗΛΙΑΣ

ΞΑΝΘΗΣ

ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΤΟΠΟΥΖΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

15 1.1 04/02/18 15:00 ΓΗΠ.ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ PUMA

ΞΑΝΘΗΣ

Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ

ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΜΣ

ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΑΡΑΣΑΒΑΪΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

15 1.1 04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΣΕΡΡΩΝ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΙΟΥ ΑΣ

ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡ/ΡΙΟΥ

ΑΠΣ

ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

ΤΖΙΜΕΝΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

15 1.1 04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜ

ΝΕΣΤΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ

ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΠΑΣΣΑΛΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΚΕΧΑΓΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΚΑΔΕΜΟΓΛΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

15 1.1 04/02/18 15:00 ΓΗΠ.ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ

ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ

ΑΠΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΣ ΕΒΡΟΥ

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΒΡΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

15 1.1 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΟΦΡΥΝΙΟΥ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ

ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ

ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

22 1.2 04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΚΟΝΤΙΚΑΚΗΣ

ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ

ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΡΗΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΒΡΟΥΖΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ

ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

22 1.2 04/02/18 15:00 ΓΗΠ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΑΟΥΣΑ ΦΑΣ ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΑΝΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΩΤΟΥΛΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

22 1.2 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

ΜΦΑΟ

ΛΑΘΥΡΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΦΥΡΙΝΙΔΗΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

22 1.2 04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΕΠ

ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΠΑΡΑΣΙΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

22 1.2 04/02/18 15:00 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞ/ΑΣ ΑΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΧΑΝΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΟΥΦΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΜΠΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

22 1.2 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΡΟΥΣΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΑΚΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

22 1.2 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΚΑΡΙΤΣΗΣ ΑΕ

Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ

ΤΡΙΚ.ΗΜΑΘ

ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ

ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΤΑΙΚΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

18 1.3 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ ΑΕΠ

ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΒΛΑΧΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

18 1.3 04/02/18 14:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣΚ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ

ΣΙΝΤΟΡΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΤΙΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

ΤΟΜΑΡΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

18 1.3 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΓΣ

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΑΟΝ

ΓΚΙΑΦΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΙΤΝΙΑΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΠΙΤΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΗΠΕΙΡΟΥ

18 1.3 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΓΣ

ΔΙΩΤΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΚΟΥΡΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΜΠΥΡΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

18 1.3 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ

ΖΑΜΠΑΛΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΘΑΝΑΣΙΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΠΑΝΟΥ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

18 1.3 04/02/18 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΓΣ

ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ

ΑΕ

ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

18 1.4 04/02/18 15:00 ΣΤ.ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ

ΜΑΝΟΥΡΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΤΖΑΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΣΤΑΦΥΛΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΠΑΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

18 1.4 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΘΗΒΩΝ ΘΗΒΑ ΑΟ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ

ΜΑΝΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΟΥΡΝΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

ΧΡΥΣΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

18 1.4 04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ

ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΘΩΜΑΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΜΙΛΤΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΚΟΥΡΔΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

18 1.4 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ

ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΘΩΜΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΖΗΛΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

18 1.4 04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΟΦ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΑΠO

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Ε.Π.Ο.

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ

2017- 2018

14η 15η 18η 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΡΙΣΜΟΙ

ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

18 1.4 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΒΕΛΟΥΧΙ ΑΠΟΚ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ

ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ

ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

14 1.5 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΜΟΛΑΩΝ ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΑΣ

ΠΥΛΟΥ ΑΟ Κ.

ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ

ΒΕΡΓΕΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΣΑΝΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

14 1.5 04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΧΑΪΚΗ ΑΕ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΜΑΝΘΟΣ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

14 1.5 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΥΡΓΟΥ

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961

ΑΠΣ

ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΑΣ

14 1.5 04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.

ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ ΑΟ

ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤΝΙΑΣ

ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

14 1.5 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΒΑΡΔΑΣ

ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ

ΚΑΔΔΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΛΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

14 1.5 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΣ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΚΟΚΚΟΤΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

14 1.6 03/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΝΕΟΛΑΙΑ

ΦΟΥΚΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

14 1.6 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΖΕΥΓΟΛΑΤΕΙΟΥ ΑΟ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ

ΛΕΜΠΕΣΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

14 1.6 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΠΑΟ ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΣΒΟΥ

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΑΛΛΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΠΟΡΤΖΑΡΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

14 1.6 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ(Ι

ΩΝ) ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-

ΔΟΞΑ ΑΟ

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΜΟΥΤΑΦΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

ΑΣΤΕΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

14 1.6 04/02/18 14:30 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΡΟΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ

ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ 1926

ΓΠΣ

ΣΤΑΜΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΤΑΜΟΣ

ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΧΑΣΑΠΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

14 1.7 04/02/18 12:30 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ

ΘΗΡΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΑΟ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΟΡΤΕΣΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

14 1.7 04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΑΠO ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠO

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΒΑΛΚΑΝΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΛΑΚΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΜΑΡΑΝΟΣ

ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

14 1.7 04/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΔΙΑΓΟΡΑ

ΑΓ.ΠΑΡΑΚΕΥΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΦΣΑ ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΙΟΥ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΙΟΥ

ΚΟΠΑΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

14 1.7 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο

ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΑΟ

ΓΡΙΜΜΑΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ

ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

14 1.7 03/02/18 15:00 ΔΑΚ ΛΕΡΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ

ΚΑΚΡΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΣΕΦΕΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΚΥΡΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

14 1.8 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α

ΜΑΝΟΥΧΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΛΕΚΚΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

14 1.8 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠO ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΠΑΓΚΑΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

14 1.8 04/02/18 15:00 ΓΗΠ.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ ΒΛΑΧΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14 1.8 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

ΑΟ

ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΜΑΝΑΛΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΚΟΝΤΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΔΑΜ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

14 1.8 04/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ

ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Related posts

Η “πρώτη” επίσημη για τους Αγ. Αναργύρους

Abola Team 2

Ο Εργοτέλης 2-1 τον Ιωνικό στο ντέρμπι της Γ’ Εθνικής-Τα αποτελέσματα στην Γ’ Εθνική-Δηλώσεις

Abola Team 3

Αιολικός άνεμος “φύσηξε” Καλαφάτη

Κωνσταντίνος Περούλης