22.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 26, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Η ΕΠΣ Πειραιά για το ντέρμπι ΑΕ Μοσχάτου-Ατρόμητος Πειραιά, για τους υπερπαρατηρητές στα ματςν του Σαββατοκύριακου (3 και 4/) για τις ποινές σε παίκτες και παράγοντες και τα σωματεία και τα πρόσωπα που θα τιμηθούν στην κοπή της πίτας

Σε ανακοινώσεις της η ΕΠΣ Πειραιά αναφέρει:

 

 

 *Ενόψει του Κυριακάτικου αγώνα «Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ»  γίνεται γνωστό ότι  οι φίλαθλοι του Ατρόμητου Πειραιά θα φιλοξενηθούν στο μπροστινό κομμάτι της εξέδρας (στο κυλικείο).

Στο πέταλο θα φιλοξενηθούν αθλητές και παιδιά των ακαδημιών του Μοσχάτου.

Για τον σημαντικό αγώνα Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  έχουν ληφθεί  από την Ε.Π.Σ.Π. όλα τα απαραίτητα μέτρα, καθώς επίσης και αστυνομικά μέτρα τάξης.

Πρέπει επίσης να σημειωθεί  ότι υπήρξε  συνάντηση των  δύο διοικήσεων στα γραφεία της Ένωσης μέσα σε άριστο, φιλικό κλίμα (κ.κ. Στέφανος Φαναρίτης,  Σπύρος Μητρόπουλος, Ανδρέας Παπαδόπουλος) και διάθεση, ώστε ο αγώνας να είναι διαφήμιση του Πειραϊκού Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου.

 

*Η Επιτροπή Διοργάνωσης Πρωταθλημάτων Υποδομών ενημερώνει τα σωματεία που επιθυμούν να δηλώσουν συμμετοχή στο Προπαιδικό Πρωτάθλημα, ότι θα πρέπει να το κάνουν μέχρι την  Παρασκευή 16/2/2018, καταθέτοντας την δήλωση συμμετοχής που  μπορούν να προμηθευθούν από την γραμματεία της Ένωσης.

Από την γραμματεία επίσης τα σωματεία μπορούν να προμηθευθούν την προκήρυξη του Προπαιδικού Πρωταθλήματος.

Επιπλέον υπενθυμίζεται ότι τα σωματεία ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ/ΚΑΡΠΑΘΟΣ- Α.Ε. ΘΥΕΛΛΑΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ και  Α.Ε. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ /ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ για τα οποία η συμμετοχή είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ  θα πρέπει να ετοιμάζονται άμεσα και να λάβουν υπόψη  τους ότι η μη  συμμετοχή τους θα επιφέρει  κυρώσεις βάση της προκήρυξης του πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας.

 

Μέλη της Ε.Π.Σ. Πειραιά στα γήπεδα

Τους παρακάτω αγώνες των πρωταθλημάτων Α΄ Β΄ Γ΄ Κατηγορίας του Σαββατοκύριακου 3-4/2/2018 θα παρακολουθήσουν μέλη της Ε.Ε. και της Ε/Δ της Ε.Π.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑ ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2/2018

Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ – Α.Ο.ΚΑΡΑΒΑΣ( ο κ. Μ. Συνοδινός)

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ- ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ (ο κ.  Απ. Μαρούλης)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΚΑΣΤΕΛΛΑ (ο κ. Β. Κουτσούπης)

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ( ο κ. Λ. Κανδύλης)

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ( ο κ. Στ. Φασουλής)

ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018

Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ (οι κ.κ. Ι. Σταματάτος – Π. Λαπατάς)

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ/ΚΑΡΠΑΘΟΣ (ο κ. Λ. Κανδύλης)

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ (ο κ. Ι. Σταματάτος)

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ (ο κ. Ι. Ποντίκης

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΜΦΙΑΛΗ (ο κ. Μ. Συνοδινός)

Α.Ο.ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ (ο κ. Ι. Ευδαίμων)

 

Ποινές Ποδοσφαιριστών Υποδομών

Η Επιτροπή Υποδομών της Ε.Π.Σ.Πειραιά αφού  έλαβε υπόψη της τις σχετικές διατάξεις του  Πειθαρχικού Κώδικα της  Ε.Π.Ο., τις  προκηρύξεις  Εφηβικού  &  Παιδικού   Πρωταθλήματος 2017-2018  καθώς  επίσης  τα  Φύλλα  Αγώνων  Εφηβικού  &  Παιδικού  Πρωταθλήματος  της  27 & 28/1/2018  επιβάλλει ποινές σε ποδοσφαιριστές σωματείων ως εξής:

 

Ονοματεπώνυμο

Σωματείο

Αγων/κές

Από

Διοργάνωση

ΚΙΑΜΙΛΗΣ  Μ.

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

3

29/1/2018

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΓΚΑΤΖΙΟΣ  Τ.

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

1

29/1/2018

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΧΙΩΤΗΣ  Ι.

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

1

29/1/2018

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΜΟΥΣΤΑΦΑ  ΜΕΜΕΤ Σ.

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

3

29/1/2018

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ  Α.

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑ

1

29/1/2018

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΠΙΠΙΝΗΣ  Μ.

ΑΕ  ΑΙΓΙΝΑ

1

29/1/2018

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΜΠΑΚΑΛΙΑΝΟΣ Ν.

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ

1

29/1/2018

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΣΑΡΙΓΙΑΝΝΗΣ  Θ.

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ

5

29/1/2018

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΚΑΒΟΥΡΑΣ  Κ.

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ

3

29/1/2018

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΚΟΤΣΕΡΙΔΗΣ  Ν.

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

1

29/1/2018

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ  Μ.

ΑΡΗΣ ΑΜΦ.

3

29/1/2018

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ  Λ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

3

29/1/2018

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΜΠΟΥΡΔΟΣ   Π.

ΑΜΦΙΑΛΗ

1

29/1/2018

ΠΑΙΔΙΚΟ

 

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ (ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ)  ΠΑΙΔΙΚΟ  ΙΚΑΡΟΣ  ΚΑΛΛ.-  3  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟ 29/1/2018  & 30  ΕΥΡΩ  ΠΡΟΣΤΙΜΟ.

*Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ  ενημερώνει τα σωματεία της ότι μπορούν να προσέρχονται   τις  6-7 & 8.2.2018  και ώρες 10.00 έως τις 14.00  από το λογιστήριο για να παραλάβουν τα χρήματα των διαιτησιών της Α’ Φάσης των Πρωταθλημάτων Υποδομών (Εφηβικού – Παιδικού).

 

Σωματεία και Φυσικά Πρόσωπα που θα τιμηθούν στην Ετήσια Εορταστική Εκδήλωση της Ε.Π.Σ.Πειραιά στις 12.2 

BΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ

 

Η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. για την κατάκτηση του πρωταθλήματος  Super league περιόδου 2016-2017

 

Η ομάδα Κ-20 της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. για την κατάκτηση του ανάλογου πρωταθλήματος Super league περιόδου 2016-2017

 

Η ομάδα Κ-17 της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. για την κατάκτηση του ανάλογου πρωταθλήματος Super league περιόδου 2016-2017

 

Ο Α.Π.Ο.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – Κυπελλούχος ομάδα περιόδου 2016-2017

 

Ο Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – Πρωταθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας, περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Γ΄ Εθνική κατηγορία.

 

Ο Α.Π.Ο.ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – Πρωταθλήτρια ομάδα του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017.

 

Ο  Α.Π.Σ.Ε. ΑΜΦΙΑΛΗ – Πρωταθλήτρια του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Α΄ Κατηγορία

 

Ο Α.Σ. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – Δευτεραθλήτρια του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Α΄ Κατηγορία

 

Ο Α.Ο.ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ- Τριταθλήτρια ομάδα του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Α΄ Κατηγορία

 

Ο Α.Ο.ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ- Πρωταθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Α΄Κατηγορία

 

Ο Α.Ο.ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ- Δευτεραθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην  Α΄ Κατηγορία

 

Ο ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ- Τριταθλήτρια ομάδα του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Α΄ Κατηγορία

 

Ο Α.Ο.Ν.Φ. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ-Πρωταθλήτρια ομάδα της Γ΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Β΄ Κατηγορία

 

Ο Α.Ο.ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ-Δευτεραθλήτρια ομάδα της Γ΄ Κατηγορίας περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Β΄’  Κατηγορία

 

Ο A.O. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ-Τριταθλήτρια ομάδα  της Γ΄ Κατηγορία περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Β΄ Κατηγορία

 

Ο A.O. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ για την άνοδο στην Β΄ Κατηγορία, περίοδος 2016-2017

 

Ο Α.Ο.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ (Γυναικεία ομάδα ποδοσφαίρου) Πρωταθλήτρια 5ου ομίλου Γ΄ Εθνικής περιόδου 2016-2017 & άνοδος στην Β΄ Εθνική.

 

 

 

ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ

 

ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ-Δήμαρχος Περάματος, για τις ενέργειες & προσπάθειες του στην βελτίωση των αθλητικών εγκαταστάσεων στο Πέραμα.

 

ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ- Δήμαρχος Κερατσινίου-Δραπετσώνας, για το σημαντικό έργο στην βελτίωση των αθλητικών εγκαταστάσεων στο Κερατσίνι & στην Δραπετσώνα

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ «ΚΑΝΑΛΙ ΕΝΑ 90,4», για την προβολή του Πειραϊκού Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου

 

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ, για την προσφορά του στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο & την συνεργασία με την Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ

 

ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΙΩΠΗΣ- Διεθνής Ποδοσφαιριστής του Πανιωνίου & Ολυμπιακού που υπήρξε μέλος  των Μικτών ομάδων της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ

 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – Δημοσιογράφος, για την  συνολική του παρουσία στο χώρο της δημοσιογραφίας& του Ποδοσφαίρου

 

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΩΥΣΙΔΗΣ- Παλαίμαχος παράγοντας για την πολυετή παρουσία& προσφορά του στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

 

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΑΙΝΑΣ- Πρόεδρος του σωματείου Α.Ο.ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ για την πολυετή παρουσία και προσφορά του στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΚΟΣ – Παλαίμαχος ποδοσφαιριστής του Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ για την συνολική του παρουσία στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

 

Η Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ τιμά τη μνήμη του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΛΑΧΑΚΟΥ, φίλου- συνεργάτη &  με προσφορά στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο.

 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Διαιτητής, για την συνολική του παρουσία & προσφορά στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ως νέος ταλαντούχος εξελίξιμος διαιτητής

 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΑΡΑΝΤΑΤ – Ιατρός αγώνων ,για την προσφορά του στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΟΥΧΟΣ – Παρατηρητής αγώνων, για την συνολική του παρουσία& προσφορά στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

 

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΕΜΟΥ- Διοικητικό στέλεχος του Α.Ο.ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ, ως γυναίκα που προσφέρει στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

 

 

 

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ-ΗΘΟΥΣ

 

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ- Πρώην Πρόεδρος του Α.Ο.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ, για την προσφορά του στα τμήματα Ακαδημιών & του Πειραικού Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου

 

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΟΣ – Διοικητικό  Στέλεχος του Α.Ο.ΚΑΣΤΕΛΛΑ, για το ήθος και την συνολική του παρουσία στο Πειραικό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο.

 

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΔΑΚΗΣ – Προπονητής του Α.Π.Ψ.Ο.ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ για το ήθος & την συνολική του παρουσία στα τμήματα Υποδομών

 

ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ – Προπονητής του Α.Ο.Α.Δ., για το ήθος και την συνολική του παρουσία στο Πειραικό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο.

 

 

 

ΟΙ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΣΚΟΡΕΡ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017

 

 

 

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ(ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ), πρώτος σκόρερ της Α΄ Κατηγορίας & του 2ου ομίλου με 24 τέρματα

 

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ( ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ) πρώτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 21 τέρματα

 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΤΖΑΚΗΣ( ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ), δεύτερος σκόρερ του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 20 τέρματα

 

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΜΙΟΣ( ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ), τρίτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 19 τέρματα.

 

ΤΖΟΥΛΙΑΝ ΜΠΑΧΑ( Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 23 τέρματα

 

ΝΕΙΛΟΣ- ΑΓΓΕΛΟΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ(ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ), τρίτος σκόρερ του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας με 20 τέρματα

 

 

 

Β΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

XAΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΒΑΤΣΟΣ( Α.Ε. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ), πρώτος σκόρερ του πρωταθλήματος Β΄ Κατηγορίας & του 2ου ομίλου με 28 τέρματα

 

ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ( ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ), πρώτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 21 τέρματα

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΕΤΤΑΣ (ΑΜΦΙΑΛΗ) δεύτερος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 18 τέρματα

 

ΠΕΤΡΟΣ ΨΩΙΝΟΣ (ΑΜΦΙΑΛΗ) τρίτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 14 τέρματα

 

ASIEGBU JOHN IKENNA (ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ) τρίτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 14 τέρματα.

 

DZOZDUASVILI MERAB (ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ) δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 16 τέρματα

 

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΑΛΑΜΗΣ( Α.Ε. ΝΕΑΠΟΛΗ), δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας με 16 τέρματα

 

 

 

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ) πρώτος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας με 21 τέρματα

 

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΦΙΛΗΣ (ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ), δεύτερος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας με 19 τέρματα

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΗΣ (Α.Ε. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ) τρίτος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας με 14 τέρματα

 

 

 

 

 

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΕ ΡΕΚΟΡ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017

 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ (Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ), για το ρεκόρ συμμετοχών(28 αγώνες- 2520 λεπτά), 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας.

 

ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΙΜΑΡΟΓΛΟΥ (Α.Ε. Μ.ΑΕΤΟΥ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ), για το ρεκόρ συμμετοχών(28 αγώνες- 2520 λεπτά), 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας.

 

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ(ΗΦΑΙΣΤΟΣ- Α.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ), για το ρεκόρ συμμετοχών(30 αγώνες- 2700 λεπτά), 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας.

 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΛΙΚΑΝΤΗΣ(ΕΝΩΣΗ Α.Α.ΡΕΝΤΗ), για το ρεκόρ συμμετοχών(30 αγώνες- 2700 λεπτά), 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας

 

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΣ(Α.Ο.ΧΑΛΚΗΔΩΝ), για το ρεκόρ συμμετοχών(28 αγώνες- 2520 λεπτά), 1ος όμιλος της Α΄ Κατηγορίας.

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΙΛΙΡΗΣ(ΚΑΣΤΕΛΛΑ), για το ρεκόρ συμμετοχών(26 αγώνες- 2340 λεπτά), 1ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας

 

KUMBULA FATMIR (NEO IKONIO), για το ρεκόρ συμμετοχών(26 αγώνες- 2340 λεπτά), 1ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας.

 

XAΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ(Α.Ε. ΝΕΑΠΟΛΗ), για το ρεκόρ συμμετοχών (24 αγώνες- 2160 λεπτά), 2ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας

 

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ(ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ), για το ρεκόρ συμμετοχών (24 αγώνες- 2160 λεπτά), 2ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας

 

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΒΑΤΣΟΣ(ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ), για το ρεκόρ συμμετοχών (24 αγώνες- 2160 λεπτά), 2ος όμιλος της Β΄ Κατηγορίας

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΗΡΑΙΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ), για το ρεκόρ συμμετοχών (27 αγώνες- 2430 λεπτά), της Γ΄ Κατηγορίας

 

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ – ΒΛΑΤΑΣ(ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ), για το ρεκόρ συμμετοχών (27 αγώνες- 2430 λεπτά), της Γ΄ Κατηγορίας

 

 

 

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥΣ ΣΕ ΑΕΙ

 

ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ- ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ

 

ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

 

ΚΑΤΣΙΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

 

ΚΑΣΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

 

ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ- ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ- ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ&ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

 

ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ – ΣΧΟΛΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

 

ΓΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ  – ΣΧΟΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

 

ΣΑΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ – ΤΜΗΜΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

 

ΞΥΜΙΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ  – ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ – ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

 

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΧΟΛΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

 

ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ –ΘΗΣΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

 

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ  – ΣΧΟΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

 

ΖΙΝΙΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

 

ΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ – ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

 

 

 

ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΗ

 

ΑΡΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ  – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2017

 

 

Related posts

Τίτλοι τέλους στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα. Μέσα στο Μάιο η απόφαση στην Γ’ Εθνική…

Abola Team

Αποτελέσματα Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά 2018 – 2019 (3η φάση)

Abola Team 2

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 6 και 7/10 στον Πειραιά

Abola Team 2