16 C
Αθήνα
Οκτώβριος 31, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) στην ΕΠΣΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

 
 
 
 
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.  
2. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 11/02/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
3. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.  
4. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/02/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
5. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
7. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΖΗΡΔΑΣ Α.  
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.  
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.  
13. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
14. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 11/02/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
15. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.  
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/02/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
18. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.  
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
21. ΙΑΣΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
22. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/02/18 11:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
23. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 11/02/18 11:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
24. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/02/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
28. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.  
29. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
30. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 11/02/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΑΡΡΗΣ Α.  
32. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.  
34. ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β.  
36. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π.  
37. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/02/18 12:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
38. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.  
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
42. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/02/18 15:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
44. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/02/18 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
45. ΠΟΨ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 11:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
46. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 11/02/18 11:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
47. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/02/18 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
49. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
50. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
51. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/02/18 09:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/02/18 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 11/02/18 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
55. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
56. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
57. ΑΡΙΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
58. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β.  
59. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/02/18 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 09:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
61. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/02/18 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 11:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
63. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 11/02/18 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
64. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
65. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.

 

 

Related posts

Ισόπαλοι με σκορ 3-3 Άμιλλα Περιστερίου-Αμπελόκηποι στο ματς παραμονής στην Β’ ΕΠΣΑ: Υποβιβάστηκαν οι Αμπελόκηποι

Abola Team 3

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Ρένος Γιαμπουράς

Τα αποτελέσματα στα πρωινά ματς της Κυριακής (7/5) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3