16.7 C
Αθήνα
Οκτώβριος 20, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 3-1
2. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 11/02/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-2
3. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-2
4. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/02/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-1
5. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 4-0
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-0
7. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΖΗΡΔΑΣ Α. 1-1
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 1-0
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 2-1
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-1
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-0
13. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-0
14. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 11/02/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0
15. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 0-0
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/02/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-1
18. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 2-2
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-0
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 2-0
21. ΙΑΣΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-2
22. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/02/18 11:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 3-1
23. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 11/02/18 11:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-0
24. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/02/18 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 1-0
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-1
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-2
28. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 0-2
29. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-0
30. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 11/02/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-0
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΑΡΡΗΣ Α. 2-0
32. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 0-2
34. ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-1
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β. 5-0
36. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π. 0-0
37. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/02/18 12:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-0
38. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 2-0
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 3-1
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 1-2
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 5-1
42. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-1
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/02/18 15:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 1-3
44. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/02/18 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-5
45. ΠΟΨ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 8-1
46. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 11/02/18 11:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-0
47. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/02/18 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 3-2
49. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-0
50. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 2-2
51. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/02/18 09:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 1-2
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/02/18 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-0
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 11/02/18 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 7-1
55. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-2
56. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-1
57. ΑΡΙΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-1
58. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-2
59. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/02/18 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-0
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 09:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 5-2
61. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/02/18 09:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-4
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 11:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-1
63. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 11/02/18 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-0
64. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
65. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-2
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/02/18 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-1
67. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 09:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 3-1
68. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 09:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
69. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 3-0
70. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/02/18 10:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-0
71. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/02/18 19:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-0
72. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/02/18 17:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/02/18 09:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-3
74. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 09:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-2
75. ΠΕΥΚΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/02/18 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 3-0
76. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/02/18 17:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
77. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/02/18 18:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
78. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 11/02/18 19:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
79. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/02/18 20:30 ΙΣΣΑ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 09:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-3
81. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-0
82. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 10/02/18 13:45 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ. Διακόπηκε
83. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 7-1
84. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/02/18 17:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. Αναβλήθηκε
85. ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 10/02/18 17:30 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-1
86. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 11/02/18 18:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/02/18 10:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-1
88. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/02/18 17:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-0
89. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 10/02/18 19:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-1
90. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 11/02/18 11:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-0
91. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 11/02/18 18:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
92. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/02/18 19:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
93. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/02/18 19:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/02/18 09:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-2
95. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/02/18 09:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 4-3
96. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/02/18 11:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 3-2
97. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/02/18 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-3
98. ΙΑΣΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 09:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-0
99. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 17:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
100. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/02/18 19:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 10:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-5
102. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/02/18 19:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-0
103. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/02/18 19:45 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-3
104. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 20:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΙΣΣΑ Α. 4-4
105. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/02/18 17:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
106. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 18:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
107. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/02/18 20:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/02/18 09:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 6-0
109. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 10/02/18 16:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-1
110. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/02/18 19:15 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-3
111. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 14:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΑΦΟΣ Β. 5-2
112. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/02/18 17:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 11:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-0
114. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 17:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 5-2
115. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 17:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. Αναβλήθηκε
116. ΙΑΣΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 17:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-2
117. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/02/18 19:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-3
118. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/02/18 19:15 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-3
119. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 10/02/18 20:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-2
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
120. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 10:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-7
121. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/02/18 11:45 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-4
122. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 12:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 2-1
123. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
124. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 10/02/18 17:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. Αναβλήθηκε
125. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/02/18 17:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
126. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 11/02/18 18:00 ΖΥΓΑΣ Π.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
127. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 17:15 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 0-3
128. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/02/18 18:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-3
129. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 18:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 2-0
130. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 19:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-4
131. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 11/02/18 10:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 1-2
132. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 16:00 ΤΣΑΦΟΣ Β. 5-1
133. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 19:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
134. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 11:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-3
135. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/02/18 12:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-0
136. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/02/18 12:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 4-0
137. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/02/18 17:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. Αναβλήθηκε
138. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/02/18 17:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-1
139. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/02/18 17:30 ΜΑΡΔΑΣ Β.  
140. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/02/18 17:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
141. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/02/18 10:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 1-0
142. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/02/18 18:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-1
143. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/02/18 19:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-4
144. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/02/18 19:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-2
145. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 11/02/18 09:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 3-0
146. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 11/02/18 12:45 ΠΕΓΙΟΣ Γ. 0-1
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
147. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΡΟΥΦ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/02/18 11:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-0
148. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/02/18 11:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-1
149. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 14:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 1-2
150. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/02/18 15:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-0
151. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 17:15 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 6-0
152. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/02/18 19:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
153. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 11:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 4-1
154. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/02/18 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 6-3
155. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΡΟΥΦ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/02/18 11:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-1
156. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/02/18 11:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-1
157. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 11/02/18 17:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
158. ΙΑΣΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 19:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
159. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 10:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-1
160. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 12:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 4-2
161. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 17:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 5-0
162. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/02/18 18:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 6-0
163. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 19:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 2-0
164. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/02/18 17:15 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
165. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕΚ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/02/18 18:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
166. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/02/18 09:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 6-2
167. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/02/18 10:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-4
168. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/02/18 11:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-2
169. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 10/02/18 13:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-1
170. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/02/18 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. Διακόπηκε
171. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/02/18 17:45 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
172. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 12:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 7-0
173. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/02/18 12:45 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-1
174. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/02/18 13:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-0
175. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 17:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 5-0
176. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/02/18 17:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-7
177. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 11/02/18 10:00 ΙΣΣΑ Α. 5-1
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
178. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/02/18 09:00 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 3-0
179. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/02/18 09:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-1
180. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/02/18 12:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-3
181. ΠΕΥΚΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/02/18 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. Αναβλήθηκε
182. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/02/18 17:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 7-2
183. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 19:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-3
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
184. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 10:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-5
185. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/02/18 11:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-5
186. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/02/18 18:45 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 2-3
187. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 11/02/18 09:30 ΠΕΓΙΟΣ Γ. 3-2
188. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 1-2
189. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/02/18 17:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
190. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 13:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
191. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/02/18 13:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 4-1
192. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 19:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-3
193. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/02/18 13:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-1
194. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/02/18 19:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
195. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/02/18 14:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-4
196. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 10/02/18 19:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 7-0
197. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 19:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-4
198. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/02/18 17:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
199. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/02/18 19:15 ΜΑΡΔΑΣ Β.  
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
200. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 10/02/18 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-3
201. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/02/18 11:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-1
202. ΠΕΥΚΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/02/18 14:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-0
203. ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 10/02/18 14:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 6-0
204. ΠΟΨ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 10/02/18 17:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 1-4
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
205. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-1
206. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/02/18 15:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 6-0
207. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/02/18 16:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
208. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/02/18 16:30 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
209. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/02/18 19:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
210. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/02/18 12:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-1
211. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/02/18 13:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-4
212. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/02/18 17:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 5-0
213. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 11/02/18 10:00 ΣΑΡΡΗΣ Α. 4-1
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
214. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/02/18 10:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 2-0
215. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/02/18 11:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-4
216. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/02/18 13:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
217. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 11/02/18 10:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-2
218. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 11/02/18 13:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-4

Related posts

Επανεκλογή Π. Δημητρίου στην ΕΠΣΑ, σάρωσε ο Νικόπουλος

Abola Team 3

Οι διαιτητές στον αγώνα μπαράζ Αγ. Θωμάς-Απόλλων Χαλανδρίου

Abola Team 3

ΕΠΣΑ: Τα πλήρη αποτελέσματα και η επόμενη αγωνιστική

Abola Team