19.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 31, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (17/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (17/2) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Μαρκόπουλου Σάββατο 17/02/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
4-0
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 17/02/18 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
0-0
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 17/02/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
6-0
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βούλας Σάββατο 17/02/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
2-1
Β Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 17/02/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
1-0
6. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Δροσιάς Σάββατο 17/02/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
3-1 
7. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Πολυδενδρίου Σάββατο 17/02/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
1-2
Β Όμιλος Νέων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Σάββατο 17/02/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 8-0
9. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 17/02/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 0-0
10. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 17/02/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 1-4
11. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 17/02/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 3-2
Γ Όμιλος Νέων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 17/02/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 3-1
13. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 17/02/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ. 1-3
14. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 17/02/18 12:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 7-1
Δ Όμιλος Νέων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 17/02/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 0-5
16. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Συκαμίνου Σάββατο 17/02/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 2-1
17. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 17/02/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 1-3

Related posts

Τα αποτελέσματα της ΕΠΣΑΝΑ για την Α’ και Β’ κατηγορία (1η αγων. – 22/9/2018)

Abola Team 2

Αρχίζει το Κύπελλο ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team

Οι διαιτητές, οι παρατηρητές και οι υπερπαρατηρητές στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (14 και 15/4) στην ΕΠΣΑΝΑ και στις διοργανώσεις των υποδομών

Abola Team 3