11.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 26, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στις διοργανώσεις των υποδομών

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στις διοργανώσεις των υποδομών της ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 19/05/18 10:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 0-1
2. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 19/05/18 10:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 5-1
3. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 19/05/18 12:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. 2-1
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 19/05/18 17:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 3-0
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 19/05/18 10:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 2-1
6. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 19/05/18 10:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 6-0
7. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 19/05/18 10:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 2-4
8. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 19/05/18 10:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 5-0
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γραμματικού Σάββατο 19/05/18 17:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-1 παρ.
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Κυριακή 20/05/18 17:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γραμματικού Σάββατο 19/05/18 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
4-4 (πεν: 1-4)
ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γραμματικού Κυριακή 20/05/18 15:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-6

Related posts

Τέσσερα ματς για την Α’ κατηγορία και δύο για την Β’ κατηγορία θα γίνουν το Σάββατο-Όλο το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (23 & 24/9) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα της ΕΠΣΑΝΑ (Σάββατο 28/9)

Abola Team

Τον γκολτζή ΑΓΑΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ απέκτησε ο Αυλώνας

Abola Team 3