11.3 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 1, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 6-1
2. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-0
3. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-0
4. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΙΑΣΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 0-1
5. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 0-1
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/05/18 17:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-0
7. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 20/05/18 10:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/05/18 17:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 0-2
9. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
10. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΖΥΓΑΣ Π. 3-1
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 19/05/18 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 2-0
12. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 4-0
13. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-0
14. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 20/05/18 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 4-1
15. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/05/18 17:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/05/18 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-2
17. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 20/05/18 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 2-1
18. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/05/18 17:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-0
19. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 20/05/18 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 4-1
20. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 20/05/18 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 2-1
21. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 20/05/18 17:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 4-1
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/05/18 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-1
23. ΒΥΡΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 20/05/18 17:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος αγώνας 3ης θέσης
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΖΗΡΔΑΣ Α. 1-0 παρ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος αγώνας 3ης θέσης
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/05/18 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-0
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΩΝ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/05/18 10:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-0
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΩΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΡΟΥΦ Κυριακή 20/05/18 17:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-3
Παίδων Όμιλος Ισχυρών – 3η αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/05/18 20:00 ΙΣΣΑ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
29. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 20/05/18 19:15 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 3η αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 20/05/18 18:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΙΣΣΑ Α. 0-3
31. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/05/18 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/05/18 19:15 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 6-1
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 19/05/18 12:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-2
34. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΡΟΥΦ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/05/18 13:15 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 0-0
35. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 19/05/18 15:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π.  
36. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 20/05/18 10:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 7-0
37. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 20/05/18 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 5-0
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/05/18 09:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-4
39. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/05/18 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-2
40. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/05/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-3
41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/05/18 11:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-3
42. ΙΑΣΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/05/18 12:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-0
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/05/18 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-0
44. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/05/18 13:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-3
45. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/05/18 18:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-5
46. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/05/18 19:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 7-0
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΕΚ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/05/18 11:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-5
48. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/05/18 12:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-4
49. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/05/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-1
50. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 20/05/18 12:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 0-1
51. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/05/18 16:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 19/05/18 10:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-0
53. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 19/05/18 14:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 4-0
54. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/05/18 19:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-4
55. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 20/05/18 10:00 ΖΥΓΑΣ Π. 0-1
56. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 20/05/18 10:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-2
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/05/18 11:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 2-1
58. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 19/05/18 14:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 0-4
59. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 19/05/18 18:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-5
60. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/05/18 10:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 5-0
61. ΠΟΨ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/05/18 17:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-0

Related posts

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28 & 29/1) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Κορλιές (Άτταλος Ν. Φιλαδέλφειας): “Δύσκολος αγώνας σε δύσκολη έδρα”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ο σούπερ γκολτζής στην ΕΠΣΑ Ανδρέας Μπεκατώρος μεταγράφηκε στην Ολυμπιάδα Οινοφύτων

Abola Team 3